3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Real Madryt: Kiedy i jak oglądać finał Ligi Mistrzów w telewizji i Internecie

(CNN hiszpański) – Finał Ligi Mistrzów, gdzie był świadkiem Liverpool i Real MadrytOdbędzie się w sobotę 28 maja w Paryżu we Francji o 21:00 czasu lokalnego (15:00 czasu Miami). Tutaj szczegóły oglądania meczu w telewizji lub w Internecie.

Stade de France w Saint-Denis, jeden z największych w Europie, który może pomieścić ponad 80 000 widzów, będzie sceną długo oczekiwanego europejskiego meczu piłki nożnej.

Będzie trzeci raz Że Liverpool i Real Madryt rywalizują o tytuł Ligi Mistrzów.

Liverpool dotarł do finału po wyeliminowaniu Villarreal w półfinale na La Ceramica. The Reds wygrali mecze u siebie i na wyjeździe, nie pozostawiając żadnych szans żółta łódź podwodna. Zamiast tego Real Madryt przybywa po epickiej Powrót przeciwko Manchesterowi City. Nationals udało się wygrać u siebie w pierwszym meczu (4-3), ale w drugim nie mieli najlepszego zamknięcia meczu. Real Madryt zdołał odwrócić wynik (3-1) i dotarł do finału.

Liverpool – czas Realu Madryt w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej

Miami (USA) – 15:00.

Meksyk – 14:00

Kolumbia – 14:00

Argentyna – 16:00.

Gdzie można obejrzeć finał w telewizji i Internecie

UEFA ogólny Lista operatorów telewizyjnych i serwisów streamingowych, którzy mogą oglądać finał w tym tygodniu. Tutaj podział według regionu i kraju.

Zjednoczone państwo: CBS, TUDN Sport

Ameryka Środkowa i Południowa (z wyłączeniem Brazylii): ESPN

Karaiby: Flo Sport, Sport Max

Inni operatorzy w Ameryce Łacińskiej:

Meksyk: hbo max

Boliwia, Dominikana, Ekwador, Paragwaj, Peru, Nikaragua i Gwatemala – Telewizja wideo

Brazylia – SBT, Turner

Kostaryka – Teleteks

Zbawiciel Drugi kanał

Honduras – Centrum TV

Panama – TVN, Medco

Wenezuela – Twój telewizor

że to Hiszpaniaw międzyczasie, La 1 de Televisión Española i RTVE Play Mecz będzie transmitowany, co można zobaczyć również na Movestar.

READ  Barcelona rozpoczyna dziś nowy etap
Real Madryt: Nawet weterani czują, że Liga Mistrzów jest pierwsza 0:25

Stade de France, miejsce spotkania

Finał Ligi Mistrzów UEFA zmienił scenariusz pierwotnie zaplanowany na finał turnieju ze względu na: Wojna na Ukrainie. Początkowo decydujący mecz miał się odbyć w Sankt Petersburgu w Rosji, ale ostatecznie UEFA podjęła decyzję o zmianie lokalizacji na Paryż we Francji.

Stade de France został zbudowany, aby gościć mecze Mistrzostw Świata 1998. Według UEFA, był gospodarzem dwóch z pięciu finałów Pucharu Europy, które odbyły się w Paryżu.