2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Re: Safar świętuje urodziny dwóch sióstr Ram i Reem – Kodasai

Pisał w tradycji lekkich powieści Tabe Nagatsuki Ilustrowany przez Shinichirou OtsukaI Odpowiedź: Zero Kara Hajimeru Isekai SeikatsuUrodziny bohaterów obchodzone są 2 lutego RAM i rem, siostry bliźniaczki, które pracują jako pokojówki w posiadłości Rosal. Dla tych, którzy już o nich zapomnieli (co zrozumiałe, skoro anime było nieaktywne od dwóch lat), ich opisy piszą:

  • BARAN: Ram jest jedną z bliźniaczych pokojówek, które pracują dla Roswaal L Mathers. Wydaje się być egocentryczna i robi rzeczy we własnym tempie, jednak w rzeczywistości trzyma dystans od ludzi, aby ich upewnić. Uważa, że ​​Rosal jest największa i że nikt inny nie jest tak cenny jak jego siostra Rem.
  • Rem: Reem jest jedną z bliźniaczych pokojówek, które pracują dla Roswaal L Mathers. Ma tendencję do mówienia w pozornie uprzejmy sposób, a czasami działa bez zastanowienia. Czuje szacunek i poczucie winy wobec swojej siostry za incydent z przeszłości; Dlatego Reem ma tendencję do uważania się za gorszą.

Fani uczcili tę okazję różnymi ilustracjami, które podkreślały:

Podsumowanie Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Po wyjściu ze sklepu Subaru Natsuki trafia do zatłoczonego miasta zamieszkałego przez ludzi i półludzi. Miasto, które używa smoków i rydwanów do transportu, wyraźnie nie jest współczesną Japonią, którą zna. Jednak jako ktoś, kto spędza całe dnie zanurzony w komiksach i grach, Subaru zakłada, że ​​jest bohaterem tego nowego świata fantasy, opierając się na ostatecznych magicznych mocach. Niestety dla niego tak nie jest i sprawy szybko przybierają zły obrót, gdy wpada na grupę zbirów. Na szczęście z pomocą przychodzi mu srebrnowłosa dama o imieniu Satella, która szuka skradzionej odznaki.

W zamian za jego życzliwość Subaru oferuje mu pomoc w poszukiwaniach, co ostatecznie prowadzi ich do sklepu z łupami. Zakładając, że odznaka została wymieniona na pieniądze, Subaru wchodzi do sklepu z nadzieją na negocjacje z właścicielem w sprawie skradzionego przedmiotu. Jednak ku ich zaskoczeniu czeka ich nie odznaka, ale brutalny zabójca, który prowadzi tę dwójkę na śmierć. Ale zamiast obudzić się w zaświatach, Subaru jest zszokowany, gdy zostaje sam w środku dnia, jakby nigdy nie opuścił miasta. W ten sposób jego życie w innym świecie w tajemniczy sposób rozpoczyna się po raz drugi.

© 長月達平 (著), 大塚真一郎 (イラスト) / KADOKAWA

READ  To było spotkanie Bobby'ego Lariusa z Rominą Marcos, córką Nyorca, w Inseparables, Amor Limite | Wideo