25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rayados de Monterrey kontra Toluca: data i godzina turnieju MX League Grita México A21

MX Liga

Przechodząc do 11 dnia mistrzostw Grita México A21 MX League, prawda jest taka, że ​​Rayados de Monterrey wpadnie na Tolucę w świetnym meczu.

MX Liga

Monterey kontra Toluca Liga MX.

Aby uniknąć komplikacji logistycznych w obu drużynach, a także tych w kalendarzu opartym na stronie telewizyjnej, a także w przypadku jednej z drużyn alternatywnych, odbywa się mecz między obiema drużynami. jedenasty dzień podrzędny Grita Meksyk Apertura 2021 za pomocą MX Liga które zostaną wdrożone z wyprzedzeniem.

Tak jest w przypadku Rayados z Monterey, który zagra w ciekawym pojedynku Toluca Tego dnia, Środa 22 września, zaczyna się od 19:06 czasu CDMX. Wspomniana gra będzie transmitowana On żyje I On żyje z FOX Sport I fanatyk.

+ Dlaczego Monterey kontra Toluca z J11 z Apertury 2021?

W tym, co miało miejsce w miniony weekend, „Riados” pokonał Regio Classic nad Tigres UNL 2-0. Wiedząc, że w zeszłym tygodniu potwierdzili swoją przepustkę do finału Concachampion, prawda jest taka, że ​​ci dowodzeni przez Javiera Aguirre zajęli piąte miejsce w mistrzostwach, dodając 14 jednostek, sześć z amerykańskiego indeksu.

+ Oferty last minute! Bezpłatni gracze czekają na podpisanie, gdy rynek się zamknie

Wizyta staje przed wielką szansą po tym, jak w miniony weekend przyniosła coś bardzo ważnego: pieczętowanie pierwszego upadku Orłów i wspinanie się z nimi na szczyt. Faktem jest, że po 2-0 „Czerwonych Diabłów”, wiedząc, że mają pięć pojedynków bez przegranej z ostatnimi trzema zwycięstwami z rzędu i dwoma remisami, doprowadziło to do dodania 20 punktów dowodzonych przez Argentyńczyka Hernana Cristante i do być jednym z tych dwóch wskaźników.

+ WIDEO: Esteban Andrada uratował rok w Monterrey

Rayados de Monterrey kontra Toluca: Kiedy i o której godzinie grasz w Liga MX?

Rayados de Monterrey zmierzą się z tym starciem z Toluca Środa 22 września Na stadionie BBVA. Mecz jest zaawansowanym meczem do jedenastego dnia ligi MX, z ustalonym czasem na 19:00 czasu CDMX.

Godziny na kraj:
Meksyk: 19:06 godz. CDMX
Argentyna: 21:06 godzin
Zjednoczone państwo: 17:06 ET / 20:06 czasu pacyficznego
Kolumbia: 19:06 godzin
Ekwador: 19:06 godzin
Urugwaj: 21:06 godzin

Rayados de Monterrey kontra Toluca: Gdzie i jak możesz oglądać mecz Liga MX na żywo?

Kanały telewizyjne:

Meksyk: fanatyk y FOX Sports

Zjednoczone państwo: ESPN + i ESPN Deportes

READ  Czy Jonathan dos Santos ogłosił odejście z Ameryki? Fani błagają go, by jeszcze raz się zastanowił