30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raul Velasco: artyści, którzy zostali odrzuceni przez kierowcę za brzydką i „złą sukienkę”

Raul Velasco Mówi się, że był odpowiedzialny za doprowadzenie dużej liczby lokalnych i międzynarodowych artystów do sławy dzięki swojemu tytułowemu pokazowi Zawsze w niedzielę Jednak kolejnym aspektem wyróżniającym kierowcę jest: Ostra krytyka skierowana pod adresem jego gościO czym porozmawiamy przy tej okazji, bo powiemy Wam Kim są artyści, którzy zostali odrzuceni przez prezenterkę ze względu na ich wygląd fizyczny lub sposób ubierania się?

Anna Gabriela

Na początku swojej kariery Anna Gabriela wystepować w Zawsze w niedzielę Jako że była jednym z talentów, które wezmą udział w OTI Festival, sama to powiedziała Kierowca zasugerował, żeby zmieniła sukienkę, w której była, bo była już widocznaJednak „La Luna de América” nie zamknęła się i odpowiedziała kierowcy, że liczy się jego talent.

Powiedziałem mu, że ubrania są najmniej ważne W pewnym momencie wyrazić siebie od środka, że ​​moje bogactwo i moja uroda są wewnętrzne i że Jeśli publiczność akceptuje mnie nawet w skromnych ubraniach, to znaczy, że najpiękniejsza i najbogatsza była w środku Anna Gabriel powiedziała podczas wywiadu, w którym to zapamiętała Skończyło się na uhonorowaniu Raula Velasco.

Anna Gabriel zdołała zostać jednym z ulubionych artystów Raula Velasco. Zdjęcie: specjalne

szorstki

Kierowca opisał Broncos jako „brzydki”. W środku programu pożegnalnego dla grupy kierowanej przez Lupe Esparza, jednak ludzie z Monterrey też się nie zamknęli i Zadali kontrowersyjnemu nadawcy „białe klapsy”.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy grupą taką jak my, grupą ludzi, naszych ludzi Nie jesteśmy ludźmi wybranymi na grupę o cechach fizycznych lub pięknych, jesteśmy mieszkańcami miasta, niektórzy pulchni, niektórzy bardzo „dziewczęcy”, a inni mniej więcej, „Ale nadal będziemy zachwycać ich naszą muzyką” – powiedział Lupe Esparza w odpowiedzi na Raul Velasco.

Słowa Raula Velasco obraziły członków Broncos. Zdjęcie: specjalne

chee chłopcze

Francisco Jose Hernandez Mandoganoktóry był znany jako „Che chłopiec” Był także ofiarą Raula Velasco i to wszystko z powodu jego klasycznych ubrań, których używał we wszystkich swoich prezentacjach. Według własnych słów kierowcy najpierw pojawił się tapaskan Zawsze w niedzielęmąż Dorle Klokowa Poprosił go, żeby się przebrał, bo uważa, że ​​jego ubrania nie nadają się do telewizjiJednak Tabascan odmówił i wyjaśnił, że wspomniana odzież była jego znakiem rozpoznawczym, co zdenerwowałoby kierowcę, który… Kazano mu nie emitować swojego programu w telewizji.

Sam Raul Velasco opowiedział, jak wyglądały jego relacje z „Chico Chi”. Zdjęcie: specjalne

Juanillo

Na początku lat siedemdziesiątych Juanillo Wdarł się na scenę muzyczną ze swoją niesamowitą piosenką zatytułowaną „Miraż” I jak większość artystów, musieli pojawić się w Zawsze w niedzielęJednak jego czas w popularnym programie był słodko-gorzki, ponieważ z jednej strony pokazanie swojego talentu zakończyło się sukcesem, Kierowca przedstawił go jako „brzydkiego, który pięknie śpiewa”.

Juanillo nie może już błyszczeć, ponieważ nie spełnił standardów piękna wymaganych przez przemysł rozrywkowy. Zdjęcie: specjalne

następny

mimo następny Była jedną z moich ulubionych artystek. Raul VelascoPiękna piosenkarka nie oszczędziła krytyki kierowcy. W swoim pierwszym występie Aktorka Maria La del Barrio została opisana jako Corientota Przez prezentera, który po latach przypomniał sobie tę opowieść jako jeden z najbardziej wstydliwych momentów w swojej telewizyjnej karierze.

Thalia była zakłopotana komentarzem Raula Velasco. Zdjęcie: specjalne

Czytaj:

Raul Velasco: To był dzień, w którym Megaris wyznał mu, że widział ducha Pedro Infante | wideo

Raul Velasco: Tak powstała rywalizacja między gospodarzem „Siempre en Domingo” z Cepillinem

READ  Nieoczekiwana propozycja małżeństwa, którą Shakira otrzymała po rozstaniu z Pique