28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raul Sandoval zdradza szczegóły swojego pierwszego doświadczenia z AYAHUASCA

Piosenkarka Raoul Sandoval Podziel się swoim doświadczeniem w teście ayahuasca, substancja, która powoduje zmiany w percepcji i percepcji.

W wywiadzie dla The Minute That Changed My Life, prowadzonym przez Gustavo Adolfo InfanteSandoval opisał proces, który doprowadził do konsumpcji tradycyjnej medycyny używanej przez szamanów z Amazonii.

I próbował spróbować, bo to polecił, a w szukanych informacjach zaznaczył, że było to zamierzone Dwa lata leczenia. Raoul opisał napój jako błoto, „dla mnie smakuje jak gotowy małż” i szukał kogoś, kto znał to zioło, więc szukał szamana, który dobrze by sobie z nim poradził, ponieważ był świadomy, że istnieją również wielu szarlatanów i uważał, że może to być coś, co mogłoby zagrozić jego zdrowiu.

Powiedział, że musi… Przed spróbowaniem zastosuj specjalną dietę ayahuasca. „Oczywiście byłem trochę przerażony, ponieważ nie wiedziałem, z czym się zmierzę. Zaczynasz widzieć, jak rzeczy się poruszają, był jak łapacz snów, który miał wiele kolorów i nagle zacząłem widzieć, jak kolory eksplodują , jak rzeczywistość rozszerzona”, zauważył Sandoval i liczby, w których zaczął ją widzieć, mówiąc mu, że go pieprzy.

Efekt utrzymywał się przez 9 godzin. Raul dodał, że efekt nagle zniknął. „Chciałem poradzić sobie z tym, z czym miałem do czynienia z moim tatą, ze względu na dystans, jaki mam. Za każdym razem, gdy chciałem coś zobaczyć, zamykałem oczy i skręcałem do tyłu, był taki czas, kiedy mój tata pozował 20 listopada jako listonosz, mama zabierała mnie na paradę, żeby go zobaczyć, patrzyłem, jak przechodzi, a potem odejdź, ładuję na twoje barki. Czułem się jak król świata, oddając mojemu ojcu uczucie miłości, którego nie potrafię ci opisać. Zacząłem sobie przypominać wiele rzeczy”.

Piosenkarz powiedział, że rozumie wiele rzeczy. “To był szczytowy moment. Według mnie nie miałem nic do uzdrowienia z matką, a szaman zaczął bić w bęben wielkości stołu i zaczął bić go. Przyszła do mnie podróż, w której byłem w łonie matki i czułem miłość, jaką na mnie czekali” – opisał, z czym zrozumiał, że chociaż jego rodzice byli bardzo młodzi, był ukochanym i poszukiwanym synem.

READ  To było pierwsze zdjęcie, które udostępnił Juan Pablo Medina po tym, jak stracił nogę

Opuszczając to miejsce powiedział, że chciałby przytulić wszystkich swoich bliskich, ale przyjął też zaproponowane mu projekty, Jak pokaz tańca, wszystkiego się bałem na wiele sposobów.

Może Cię zainteresować: Raul Sandoval ujawnia, że ​​Daniel Pisogno nękał go: „Uciska moje organy pięścią” | Wideo