10 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raul Godinho nowym zawodnikiem Atalanta United

Atlanta zjednoczonyKlub Ml Dziś, w poniedziałek, Amerykanin podpisał kontrakt z bramkarzem reprezentacji Meksyku Raoul Godinoktóry był wolny po swoim ostatnim doświadczeniu w chivas Z Guadalajara.

Najpiękniejszy mecz Ronaldinho z Roberto Carlosem | Streszczenie

Według The Guardian, 26-letni Gudiño podpisał kontrakt do końca tego sezonu z opcją przedłużenia go w oczekiwaniu na zatwierdzenie jego wizy P-1. Atlanta zjednoczony To jest oświadczenie.

Jeśli zgodnie z oczekiwaniami Twoja wiza zostanie zaakceptowana, Godino Możesz dołączyć do drużyny meksykańskiego trenera Gonzalo Pineda Od 7 lipca

„Raul był wolnym agentem z dużym zainteresowaniem i cieszymy się, że mamy dla niego jego usługi Atlanta zjednoczony. – Jest bramkarzem z doświadczeniem w świetnych środowiskach i chcemy, żeby dołączył do grupy – powiedział Carlos Bocanegra, dyrektor sportowy drużyny.

Z ponad 160 grami jako zawodowiec, z chivasA Aboel HRA unia Madera s HR Porto B, Gudiño zagrał także pięć meczów w swojej karierze z reprezentacją Meksyku.

Godino Uzupełni listę bramkarzy AtlantaKto przegrał w tym roku do końca sezonu z amerykańską Meta lodówka jozan z powodu zerwania ścięgna Achillesa.

Obietnica złożona przez Raula Godinho Jorge Vergara

Przed debiutem w pierwszej drużynie i bez minut MeksykPostanowił spełnić swoje marzenie o graniu Europa i wyemigrowali na starożytny kontynent z PortoGdzie trenował w niższym klubie. Potem miał okazję wyjechać na wypożyczenie, aby AboelDrużyna, z którą grał Liga Mistrzów przez 45 minut, ale przed przyjęciem złożył obietnicę Jorge Vergara.

READ  Niebieski Krzyż kontra Chivas LIVE przez Azteca 7 i TUDN dla Liga MX 2022 | Meksykański Zamknij | piłka nożna na żywo | Dzisiejsze mecze | Składy, tabele, zapowiedzi i prognozy | rmmd dtbn | mx | Razem Sport

Może Cię zainteresować:

Agustín Marchesín może wrócić do Liga BBVA MX

Wiedziałem, że kiedyś wrócęNie wiedziałem, czy nastąpi to szybko, czy zajmie to trochę czasu, ale wiedziałem, że zrobię to po raz pierwszy w pierwszej lidze z zespołem, który widział mnie urodzonego jako bramkarz. Powiedziałem to wtedy i niewielu o tym wie, ale obiecałem jej tak Jorge Vergara (RIP), że Wróciłbym, aby założyć tę koszulę i zrobiłem to, spełniłem swoje marzenie– dodał bramkarz.

Z informacjami z EFE