22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ramiro Funes Mori ma monopol na wygwizdywanie fanów Cruz Azul

Ramiro Funes Mori ma monopol na wygwizdywanie fanów Cruz Azul

Javiera Rosasa Castillo6 maja 2023, 21:21Czytanie: dwie minuty.

Ci, którzy uczestniczyli w powtórkowym pojedynku, odmówili wykonania bliźniaków przeciwko Atlasowi.

Meksyk – Ramiro Funes Mori został wygwizdany Stadion Azteków Przez niebiańskich fanów w jego ponownym pojawieniu się na początku jedenastego Niebieski krzyż. Argentyński obrońca otrzymał gwizdy od fanów cementu, odkąd został przedstawiony przez lokalny głos, ale irytacja wzrosła po błędzie Argentyńczyka, który prawie kosztował La Maquinę 0-2 w pojedynku barażowym. atlas.

z Julio Cesar DominguezI Ramiro Funes Moriktóry pojawił się ponownie po odbyciu kary na jeden mecz, był jednym z graczy wygwizdanych przez tłum w chwili, gdy został im przedstawiony przez lokalny głos przed pojedynkiem przeciwko. atlas w tym Stadion Azteków.

La Máquina rozpoczął mecz od mocnej porażki. Już po dwóch minutach meczu atlas Obejmij prowadzenie na tablicy wyników z wynikiem Briana Lozanoale czerwono-czarni mieli popełnić drugi faul Ramiro Funes MoriTo zdenerwowało fanów Niebieski krzyż.

Funes Mori został wygwizdany przez fanów Blue Sky.Imago 7

Ramiro Funes Mori, w swojej próbie oczyszczenia, zakończył piłkę w polu karnym. Piłka wpadła pod buty Jonathana Herrery, który dominował, skręcił w prawo i posłał strzał w słupek. Julián Quiñones wyskoczył do zbiórki, ale Julio César Domínguez kopnął piłkę z linii bramkowej, aby obronić kadrę.

Po tym zagraniu kibice gwizdami pokazali swoje zniecierpliwienie Ramiro Funes MoriZa każdym razem, gdy argentyński środkowy obrońca stykał się z piłką, powtarzała się ta sama sytuacja, co poprzednio u takich zawodników jak Julio Cesar Dominguez czy Rafael Baca.

Ramiro Funes Mori Nie brał udziału w pojedynku z Santosem ostatniego dnia Clausury 2023 ze względu na to, że odsiadywał karę jednego meczu za wyrzucenie z boiska w meczu przeciwko. Chivas.