30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Quiz wizualny: pomóż Giovanna rozwiązać zagadkę jej podróży do szkoły | Meksyk

Następny test oczu Ta logika zdezorientowała miliony internautów w sieciach społecznościowych. Ten test okazał się jednym z najtrudniejszych, jakie kiedykolwiek opublikowano i został rozwiązany przez bardzo niewielu internautów, którzy go wypróbowali. Czego potrzebujesz, aby otrzymać rozwiązanie? Cóż, użyj swojej pomysłowości, logiki i logiki, a będziesz miał tylko 7 sekund.

W tym teście wizualnym stawiamy przed Tobą kolejną zagadkę: Giovanna jest młodą studentką, która bardzo zwraca uwagę na otoczenie. Z tego powodu poprosił rodziców, aby dali mu rower, którym będzie jeździł codziennie do szkoły. Naszemu przyjacielowi droga zajmuje dwanaście minut, a powrót tylko osiem minut, ale jazda jest taka sama. Dlaczego uczeń pokonuje trasę w krótszym czasie w drodze powrotnej? Pomyśl o tym, a potem spróbuj odpowiedzieć. Rozwiązanie testowe znajdziesz poniżej.

Kluczem do rozwiązania tego testu jest szczegółowa analiza i prawidłowe myślenie. Przy innych okazjach dzieliliśmy się wyzwaniami, takimi jak znalezienie 3 zwierząt w 10 sekund. Ale ten wizualny i logiczny test nie jest jak każdy inny, dlatego wymagamy od Ciebie dużej koncentracji.

Nagraj test wizualny

Obraz jest tylko pomocniczy, ponieważ nie jest konieczne rysowanie układanki, którą oferujemy w powyższych liniach. Jak wskazaliśmy, musisz użyć swojego sprytu i wyobrazić sobie w myślach ścieżkę, którą podąża Giovanna, aby znaleźć rozwiązanie. Pamiętaj o sekundach, ponieważ to z pewnością zagra przeciwko tobie.

Musisz przeanalizować zagadkę, którą Ci dajemy i rozwiązać test wizualny w zaledwie 7 sekund. | fot. pixabay/ref

Wynik testu wizualnego

Po przeanalizowaniu zagadki możemy określić rozwiązanie. Zwróć uwagę, ponieważ zostawimy to Tobie poniżej. Jeśli Giovanna chodzi codziennie tą samą trasą, tam iz powrotem, odpowiedź na pytanie może być tylko jedna: ścieżka, którą podąża młoda studentka, wiedzie w dół, dlatego nasz przyjaciel potrzebuje czterech minut, aby się tam dostać. Ukończ to. Czy rozumiesz to?

Czy ten quiz wizualny był dla Ciebie interesujący, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Testy te są bardzo interesujące iw niektórych przypadkach trudne do wykonania, ale zawsze uczą. Jeśli chcesz dalej sprawdzać swoją wiedzę, powiemy ci, że jest długa lista wyzwań do wykonania i wystarczy kliknąć poniższy link z większą liczbą wirusowych wyzwań Depor i to wszystko. odważyć się?

Polecane filmy

READ  Badanie oczu dzisiaj | Wybierz symbol w tym teście osobowości, a będziesz wiedział, co ukrywasz przed innymi | Test psychologiczny | test emocjonalny | Kolumbia | Meksyk | Stany Zjednoczone | nnda nnrt | Zastosowania