30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Putin trzęsie się w niekontrolowany sposób nad taśmą wideo wśród spekulacji na temat jego zdrowia

Prezydent Rosji Władimir Putin Podczas ceremonii wręczenia nagród na Kremlu ponownie widziano go, jak drżał i walczył, by stanąć na nogi, co wywołało nowe pytania dotyczące możliwego pogarszania się stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy.

Główny film przedstawiał go, jak wygląda niepewnie, kołysząc się z boku na bok, po przyznaniu Dyrektor Nikita Michajłow UK Express poinformował, że Nagroda Państwowa Federacji Rosyjskiej w niedzielę.

włóż to69-latek również potrząsał nogami, gdy stał w pobliżu platformy z rękami wyciągniętymi do boków.

Niepokojące zdjęcia pojawiły się po tym, jak jej lekarze podobno zalecili jej, aby nie pojawiała się publicznie przez „dłuższe okresy” ze względu na jej „niepewny stan zdrowia”.

Odebrano w Publiczny kanał telegramu SVRktóry rzekomo jest zarządzany przez źródło wojskowe na Kremlu.

Konto twierdziło w zeszłym tygodniu, że włóż to Wyglądało na to, że chorował i cierpiał na „ostrą chorobę, osłabienie i zawroty głowy”, po tym, jak kilka dni temu pojawił się na taśmie wideo z doradcami.

Rozeszły się pogłoski, że Putin ma raka. Choroba Parkinsona lub demencja we wczesnych stadiach.

Niedawno powiedział: „Putin jest zdecydowanie chory”. NEWSWEEK Urzędnik z Biura Dyrektora Wywiadu Narodowego powiedział, jednocześnie zaznaczając, że „czy on wkrótce umrze, to tylko spekulacje”.

Dwóch innych urzędników, jeden z Agencji Wywiadu Obronnego i emerytowany oficer z Wywiadu Wojskowego siły PowietrzneTwierdzili również, że mają dostęp do kompleksowej oceny wywiadowczej stanu zdrowia Putina i stwierdzili, że ich perspektywy są ponure, wynika z raportu.

Może Cię zainteresować: Dmitrij Miedwiediew, towarzysz Putina, sugeruje, że za dwa lata Ukraina nie będzie istnieć

Społeczność wywiadowcza podobno wierzy, że Putin jest coraz bardziej paranoiczny, jeśli chodzi o swoją władzę i że mógł przeżyć zamach w marcu.

READ  Dlaczego potencjalny atak na rosyjski okręt flagowy na Morzu Czarnym jest tak ważny?

W kwietniu widziano rosyjskiego przywódcę, który w zakłopotaniu trzymał stół podczas spotkania minister obrony.

Pogłoski o rychłej śmierci włóż to Ujawniono ją od pierwszych dni inwazji na Ukrainę.

Mówi się również, że włóż to Według rosyjskiego ośrodka badawczego The Project, krwawe kąpiele pobierane z poroża jelenia, które zostały odcięte w miarę wzrostu i wciąż wypełnione świeżą krwią.

Kreml zaprzeczył wszelkim oskarżeniom, że Putin jest w złym stanie zdrowia.