2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Putin odrzuca rosyjską interwencję w kryzys migracyjny między Polską a Białorusią

Prezydent Rosji, Władimir Putin, został odrzucony w wywiadzie opublikowanym w najbliższą sobotę Odpowiedzialność W aktualnej Kryzys migracyjny Na szczycie tego Przednia strona Wejdź Białoruś I Polska, Gdzie Tysiące Imigranci Odnajdują się nawzajem Zablokowany Od kilku dni.

Cały świat chce wiedzieć. Nie mamy z tym nic wspólnego ”- powiedział Putin Zachodniemu Brzegowi.

Polska A inne zachodnie narody zostaną obwinione w tym tygodniu Moskwa Zawierający Zaplanowany Z Mińsk Wysyłanie Imigranci Do zrobienia Przednia strona.

Putin wezwał przywódców europejskich do rozmów z prezydentem Białorusi Łukaszenką w celu rozwiązania kryzysu, który deportował tysiące ludzi z Bliskiego Wschodu.

Jak rozumiem, Aleksander Łukaszenko i (kanclerz Niemiec Angela) Merkel są gotowi do rozmowy ze sobą – powiedział Putin.

Mam nadzieję, że stanie się to w przyszłości. To jest najważniejsze – dodał.

Rosyjski prezydent po raz kolejny oskarżył Zachód o kryzys, mówiąc, że jego polityka na Bliskim Wschodzie była powodem, dla którego imigranci chcieli najpierw udać się do Europy.

Nie wolno nam zapominać, skąd biorą się te kryzysy związane z imigracją. Czy Białoruś jest przyczyną tych problemów, czy coś takiego?” – pytał Putin.

Nie, te przyczyny zostały stworzone przez kraje zachodnie, w tym kraje europejskie. Mają charakter polityczny, wojskowy i gospodarczy ”- powiedział.

jrr

READ  Kryzys imigracyjny: Polska zapowiada 255 nowych przejść granicznych z Białorusi