2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pumas żąda 5 milionów dolarów odszkodowania od Daniego Alvesa

Według doniesień w Brazylii, meksykańska drużyna narodowa wysłała e-mail do brazylijskiej gwiazdy z żądaniem odszkodowania

the kuguary Żądają odszkodowania w wysokości pięciu milionów dolarów od Daniela Alvesaktóry do 20 stycznia był zawodnikiem auriazule, to dlatego, że Brazylijczyk przebywał w więzieniu Hiszpania za rzekomą napaść seksualną.

Zespół Cats uważa, że ​​skrzydłowy naruszył zasady zachowania określone w umowie podpisanej przez niego w lipcu 2022 roku.

Elvisa39, został usunięty ze składu tego samego dnia, w którym zarządzono jego areszt, a Leopoldo Silva, prezes kuguaryKto ogłosił zwolnienie Brazylijczyka.

Przewodnictwo kuguary Wysłał e-mail do Brazylijczyka, informując go o decyzji, wraz z żądaniem odszkodowania.

zgodnie z medium Wspaniałyktóry miał dostęp do dokumentu przesłanego przez klub zawodnikowi, ten ostatni potwierdza, że ​​w umowie o pracę znajdują się klauzule Elvisa być „ukaranym za udział w sprawach dopingowych”, „w jakiejkolwiek aferze upublicznionej” lub „w jakimkolwiek czynie uznanym za przestępstwo w świetle prawa kraju, w którym miał miejsce”.

Tym samym klub twierdzi, że sprawa Brazylijczyka mieści się w tych warunkach i dlatego domaga się rekompensaty finansowej.

„Z powodu bardzo poważnego naruszenia przez zawodnika postanowień punktów XIV i XV Kontraktu, zawodnik jest nieodwracalnie zobowiązany do zwrotu Klubowi zapłaty odszkodowania przewidzianego w punkcie XV Kontraktu, w wysokości 5 000 000 USD (pięć milionów dolarów amerykańskich) netto, tj. zwolnione z wszelkich podatków lub potrąceń”, kuguary w e-mailu.

w powiedział E-mailI kuguary Ponadto stwierdza, że ​​„zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich działań przed FIFA i / lub w dowolnej innej odpowiedniej i kompetentnej jurysdykcji w celu dochodzenia odszkodowania, które zostało uzgodnione zgodnie z warunkami klauzuli XV umowy”.

W tym samym czasie, ESPN Szukałem osób z kuguary I tych, którzy są blisko sprawy Daniela Alvesa Ze względów prawnych nie zgłoszono żadnych komentarzy do informacji opublikowanych przez Brazylia To jest to samo, w czym cała misja ONZ domaga się rekompensaty finansowej.

READ  Ogłoszenie kandydatury na prezydenta na sześcioletnią kadencję 2030-2036 | ćwierkać

z kotami Daniela Alvesa Rozegrał 13 meczów, zanotował cztery asysty i nie zdobył żadnej bramki. Jego ostatni mecz z drużyną odbył się 8 stycznia przeciwko Braves Juareza.

Sprawa Daniego Alvesa

Daniela Alvesa Oskarżony o napaść seksualną w Hiszpaniato po tym, jak popełnił przestępstwo między 30 a 31 grudnia w klubie nocnym w Barcelona Nazywa się Sutton.

Zawodnik, który przed wyjazdem był w Hiszpanii na Boże Narodzenie Meksyk wrócić do treningów kuguaryprzez kobietę, która twierdziła, że ​​popełnił przestępstwo.

Według serii katalońskiej antena 3który miał dostęp do zdjęć nocnego klubu z obiegu zamkniętego, pojawił się film, na którym widać gracza i domniemaną ofiarę przebywających przez chwilę w łazience.

Daniela Alvesa Zeznawał 5 stycznia w sądzie Barcelona Zaprzeczył oskarżeniu. Został jednak prewencyjnie uwięziony przez sędziego, aby uniknąć możliwości ucieczki.