25 kwietnia, 2024

Pumas 1-0 Juarez podsumowanie | UNAM wygrał 94′ z publicznością

Stadion Olimpijski, Meksyk /

Pumy dostać się Ostatnia minuta a Bramka czyste złoto dla Pokonaj FC Juarez 1-0 I zachowaj swoje szanse na zakwalifikowanie się do suplementu. Wszystko dzięki trochę Waszyngton Korozo Że dzięki jednej grze pokonał Braavos sur.

Z Fani wracają na trybunyZajęło Cats 90 minut, aby strzelić gola i zdobyć trzy punkty. Teraz wystarczy kontynuować dodawanie wszystkich innych gier, aby osiągnąć pożądaną kolejność.

Drużyna Kotów nie straciła szans z pierwszej połowy, by móc zaspokoić głód Hobby, jest po Ponad 500 dni Mogą wreszcie zamawiać z trybun olimpijskich. Nie brakowało mu też chęci ani strategii. I tak udowodnili Alan Muzo Strzałem na słupku i kolejnym Juan DeninoKto kontynuuje walkę o bramkę od czasu meczu z Mazatlanem.

To było frustrujące dla napastnika i obraźliwe Pumy Niemożność osiągnięcia celu w CU. Po pierwsze, jury Nie dopuszcza samobójczej bramki FC Juarez Spoza środka iw drugiej połowie nie pozwolili na kolejną bramkę Denino w tej samej sytuacji.

Teraz nie wszystko może leżeć w gestii władców. Król Dinino chybił głową w 57. minucie W niesamowity sposób przeciwko bramkarzowi Hugo Gonzalezowi po tym, jak został wzmocniony przez Diogo de Oliveira, który zadebiutował w CU.

Mimo świetnego występu, Hugo Gonzalez nie dokończył meczu z powodu kontuzji Musiał zostać zastąpiony przez Carlosa Rodrigueza 25 minut przed czasem.

Andres Lellini ponownie próbował kilku zmian w drugiej połowie, mając nadzieję na przebicie gola Juareza. musi być Manchita Corozo W jednej grze, aby wysłać strzał, który pozostał 1-0 Ostateczny i Goya na trybunach.

Pumy osiągnęły 11 punktów W Aperturze 2021 i mając przed sobą pięć meczów wciąż żyje próbując ratować mistrzostwo.