19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Puchar Narodów U-23: 3 miejsce w Canal, Polska

Puchar Narodów U-23: 3 miejsce w Canal, Polska

projekt / cykl 21

24-28 maja: GB Orlan Nations (Polska)

© RFEC

26 maja. III etap

Kanał Carlosa wszedł na scenę Trzeci etap Arlan Nations Grand Prix Pucharu Narodów U-23 Mocny finałowy sprint dał mu trzecie miejsce.

Męska reprezentacja Hiszpanii poniosła w pierwszym dniu poważną porażkę, pozostawiając większość reprezentacji narodowych bez szans w klasyfikacji generalnej, i po raz kolejny obnażyła swoją pozycję, ze studentami w trzecim etapie rozgrywek. Michał Zabała Cały czas jednak starali się przerwać wyścig ograniczony do sprintów.

Na 124-kilometrowym etapie, rozpoczynającym się w Levoce i kończącym w Strubskepleso, znajdował się ostatni port, w którym można było rozegrać cały wyścig. Pomimo starań w pierwszej części testów przez reprezentację narodową i inne zespoły, wyścig dotarł do końcowego etapu. Diego Uriarte Był w stanie skakać na trzy kilometry przed metą, zyskując nie więcej niż piętnaście sekund i neutralnie, a ostatni kilometr prowadził wyścig do tempa, które pomimo zablokowania galicyjskiego kanału Carlosa zajęło trzecie miejsce. miejsce, ustępując jedynie Włochowi Pusato i Sloana tasak. Galicjanin nadal zajmuje 16. miejsce w klasyfikacji generalnej.

„Próbowaliśmy przenieść wyścig z dystansu, szukając przecieków, ale nie było to możliwe, wszystko było bardzo kontrolowane. Dzisiejszy wyścig ponownie potwierdził, że walczymy na każdym etapie i robimy to na najwyższym poziomie” – powiedział zawodnik. zadowolony trener reprezentacji.

Jutro wyścig dotrze na tereny Polski, gdzie rozegrane zostaną dwa ostatnie etapy na 129 i 145 kilometrów z łamanymi profilami odzwierciedlonymi przez RFEC.

Absolutne rankingi

4: sobota 27 maja. Bukowina Resort-Nowy Saks (129,4 km)

Profil fazy 4 © RFEC

5: niedziela, 28 maja. Sanok Hotel Arlamow (145,2 km)

Profil poziomu 5 © RFEC

Kolejne testy

8-11 czerwca: Peace Run (Czechy)

19-27 sierpnia: The Future Tour (Francja)

READ  Febril FC Alevin jedzie do Polski, aby wziąć udział w Pucharze Taina

25 maja: Dzień 2

The egzamin z hiszpańskiego Na wysokim poziomie wystąpił w pierwszym wyścigu górskim Grand Prix Narodów Orlanu Pucharu Narodów UCI U23. Jorge Gutierreza I Fernando Tercero Zajęli odpowiednio 7. i 9. miejsce, kilka sekund za zwycięzcą. Łukasz NerurkarW II etapie tego wyścigu wyprzedziła dziś także kraje węgierskie.

Biegacze rozpoczęli ten drugi odcinek o godzinie 11:00, który składał się ze 152 km i trzech wymagających przełęczy, z których ostatnia, od 7,8 km do prawie 6%, decydowała o zwycięzcy etapu. Prowadzony przez hiszpańską drużynę Michał ZabałaPo wczorajszym pełnym wrażeń dniu straconym na czasie próbował wjechać na przerwy odrobione na początkowym odcinku z kolarzami zyskującymi pewną przewagę, ale Redecki jako jedyny miał pozwolenie peletonu na próbę.

Retegi, wraz z resztą kolarzy, miał półtorej minuty przewagi, zanim peleton zaczął ich ścigać przed rozpoczęciem decydującej końcowej wspinaczki, na której ujawnili się najsilniejsi kolarze grupy. Grand Prix Narodów Orleanu. Fernando Tercero W połowie ostatniej wspinaczki udowodnił, że jest prawdziwym wspinaczem, ale ścigała go wybrana grupa faworytów. Jorge Gutierreza.

Dwóch hiszpańskich kolarzy walczyło łeb w łeb, pędząc po zwycięstwo na końcowych stokach, na których stanęli Brytyjczycy Łukasz Nerurkar Obecność stała się silniejsza Antonio Morgado. Gutiérrez zajął siódme miejsce, 8 sekund za zwycięzcą, a Tercero zrobił to samo na dziewiątym miejscu, jedenaście sekund za nim. Niedługo po tym, jak skończyła się scena Kanał Carlosa23. miejsce w 51 sekund, pokazując swoją jakość i wszechstronność jako biegaczy w dniu, który nie odpowiadał ich warunkom.

Canal 16 uplasował się 1’48” za liderem MengeleNajwyżej sklasyfikowany kolarz hiszpańskiej drużyny zmierzy się jutro z nowym etapem o krętym profilu, który zakończy się na 4,7% na 9,8-kilometrowym podjeździe.

Absolutne rankingi

READ  Referenda antyimigracyjne to taktyka zdobycia głosów

24 maja: Dzień pierwszy.

projekt / cykl 21

The Reprezentacja Hiszpanii do lat 23 Kolarstwo szosowe mężczyzn rozpoczyna swoją przygodę już dziś Puchar Narodów poniżej 23 lat Grand Prix Arlan Narodów z 13 miejscem Kanał Carlosa Wspaniały wynik bogatej w wydarzenia wizyty w węgierskim miasteczku Balatonföldvár.

Odbywający się na Węgrzech etap składał się z 132 kilometrów, m.in Ucieczka trzech biegaczy Przybyli, aby zarządzać około ośmiominutową przewagą z peletonem, który był cichy, dopóki nie zdecydowali się ścigać na około trzydziestu kilometrach, ostatecznie pozostając półtorej minuty za zwycięzcą, Duńczykiem Mengelem.

Fernando Tercero, Michael Redecki, Jorge GutierrezI Igar Minteki Mieli ogromny spadek w ostatniej sekcji, na około 1500 metrów przed metą, co kosztowało ich czas. Kanał Carlosa I Diego Uriarte Z drugiej strony przeżyli upadek i weszli do pierwszej grupy pościgowej, wspinając się na ostatnie zbocze kanału i zajmując dziesiąte miejsce w grupie; Dobry znak tego, co ma nadejść w najbliższych dniach. Już jutro nowy etap na 152 kilometrach węgierskiego terytorium.

Absolutne rankingi