23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PS5 Pro mogło opóźnić swoją premierę, a przyczyną tego byłoby GTA VI

PS5 Pro mogło opóźnić swoją premierę, a przyczyną tego byłoby GTA VI

Według znanego przeciekającego Sony mogło dostosować swoje plany premiery PS5 Pro tak, aby zbiegło się z pojawieniem się GTA VI.

On Stan gry na 30 maja To już historia, więc Sony wypuściło trochę Projekty na żywo trafiające na środowisko PS5 W ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jeśli przegapiłeś wydarzenie, zalecamy zapoznanie się z naszym pełniejszym podsumowaniem, w którym znajdziesz wszystkie szczegóły. Jednak nadal pozostaje wiele kwestii do rozwiązania, jak choćby projekty znanych studiów, takich jak Naughty Dog czy pojawienie się na rynku PS5 Pro. Coś, co japońska firma mogła mieć opóźnienie.

Przynajmniej tak wynika ze słów YouTubera. Prawo Moore’a jest martwe, który w ostatnich miesiącach ujawnił wiele informacji na temat PS5 Pro. Według ich źródeł, Produkcja konsoli średniej generacji Sony trwa od ubiegłego roku, ale wyprodukowano niewiele konsol, co wskazuje na opóźnienie w ich premierze. „Słyszałem, że prawie nie wyprodukowali PS5 Pro, i prawdę mówiąc, podejrzewałem, że tego nie zrobią. Myślę, że powinien zostać wydany sześć miesięcy temu; To znaczy, powiedzieli mi, że ukończyli to w zeszłym roku. Ale naprawdę myślę, że właśnie wtedy zdali sobie sprawę: „Och; Byłby to idealny kontroler do GTA 6’. „Myślę, że to był główny powód, dla którego to zrobili” – ujawnił użytkownik.

Biorąc pod uwagę, że premiera GTA VI planowana jest na jakiś czas jesienią 2025 roku, możliwe, że pojawienie się PS5 Pro zostanie przesunięte na termin bliższy premierze tytułu Rockstar. Są to jednak tylko plotki i jako takie należy je traktować.

Premiera PS5 Pro zostanie wstępnie zaplanowana na listopad 2024 r

Trudno to zdefiniować Kiedy PS5 Pro będzie dostępne na rynku?, ponieważ konsola nie została oficjalnie potwierdzona przez Sony. Jednak po jego nieobecności na boisku jego występy prawdopodobnie będą kontynuowane Plotki mówią, że prezentacja PlayStation Showcase odbędzie się we wrześniu. Jeśli nie, wydaje się Konsola raczej nie pojawi się w listopadzie Z tego samego roku, jak głosiły plotki.

READ  Pobierz nową darmową grę już dziś ze sklepu Epic Games Store

Jeśli więc informacja zawarta w prawie Moore’a jest prawdziwa, Na otrzymanie kolejnej konsoli Sony pozostał jeszcze ponad rokKtóre zostaną wprowadzone na rynki przez ponad połowę obecnej generacji.

Możesz śledzić Litery alfabetu W Facebook, WhatsApp Również Twitterze (X) Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi gier wideo.