2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PS5: abonenci PS Plus mogą bezpłatnie odebrać jedną z najlepszych gier JRPG wszechczasów

Subskrypcja PS Plus oferuje wiele korzyści: od bezpłatnych gier co miesiąc po wyjątkowe rabaty. Użytkownicy PlayStation 5 mogą uzyskać dostęp do cyfrowej kolekcji znanej jako PlayStation Plus Collection, która oferuje jedne z najlepszych gier poprzedniej generacji bez dodatkowych kosztów. Wygląda na to, że jRPG wrócił na listę po swoim zniknięciu na początku zeszłego roku.

Musimy o tym pamiętać Osoba 5popularna gra JRPG firmy Atlus, opuściła cyfrową kolekcję 11 maja 2022 r. Podczas gdy wszyscy użytkownicy, którzy wykupili ją w tym czasie, mogą uzyskać do niej dostęp i w nią grać, o ile posiadają aktywną subskrypcję, jasne jest, że wielu graczy, którzy ledwo dostali swoją PlayStation 5 w lewo Chcą dodać ją do swojej biblioteki.

Na szczęście wydaje się, że jest druga szansa na zdobycie japońskiej gry fabularnej za darmo za pośrednictwem usługi Sony.

Powiązany film: Czy Sony płaci za wpływ na Game Pass?

Wykorzystać! Persona 5 powraca do kolekcji PlayStation Plus

Jak odkrył użytkownik forum ResetEra, oryginalna wersja Osoba 5 Powraca na ograniczony czas w kolekcji PlayStation Plus, co oznacza, że ​​abonenci płatnej usługi będą mogli ją całkowicie bezpłatnie odebrać i dodać do swojej biblioteki.

Tak, wydaje się Osoba 5 Nie są już we wszystkich regionach. Użytkownicy wskazują, że ponownie dołączył do oferty cyfrowej w PlayStation Store w Brazylii, Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach Ameryki Łacińskiej. Jednak gracze w Europie zgłosili, że tytuł rzuca się w oczy ze względu na jego brak.

Odwiedziliśmy PS Store w Meksyku i w grupie pojawił się Atlus JRPG. Nie wiemy, czy był to błąd, czy była to przemyślana decyzja. Tak czy inaczej, polecamy odwiedzić sklep i sprawdzić, czy masz szczęście i adres jest dostępny na liście.

Oczywiście najlepsze i najlepsze jest przyspieszenie użytkowników, którzy chcą odkupić grę wideo, ponieważ pamiętamy, że kolekcja PlayStation zniknie 9 maja.

READ  W ramach subskrypcji Xbox Game Pass dostępne są teraz dwie nowe gry
Zdjęcie za pośrednictwem PS Store w Meksyku

Osoba 5 Zadebiutowała w 2017 roku i szybko stała się jedną z najlepszych gier RPG wszechczasów dzięki swojej fabule, charakterystycznym postaciom, dopracowanej mechanice i stylowi graficznemu. Kilka lat temu pojawił się po raz pierwszy Persona 5 RoyalUlepszona wersja, która rozszerza fabułę i systemy gry.

Ale powiedz nam, czy udało ci się odzyskać grę? Poczytajmy dla Ciebie w komentarzach.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej wiadomości związanych z PlayStation Plus.

Powiązane filmy: Dobre, złe i nowa funkcja PlayStation Plus

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel / wiadomości Google

fontanna