9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przyszłość Ángela Zaldivara w Chivas została rozstrzygnięta po tym, jak Daniel Rios został wzmocniony przez Clausurę w 2023 roku

rynek

Chivas de Guadalajara oficjalnie powrócił w niedzielę jako wzmocnienie, a jego skład zadecydował również o przyszłości napastnika Angela Zaldivara w Clausurze 2023.

© IMAGO7Angel Zaldivar dołączy w poniedziałek do Atletico San Luis

Rada Sportu Chivas de Guadalajara, na czele której stoi Fernando Hierro, dokonała w niedzielę oficjalnego powrotu młodzieżowego zawodnika drużyny Daniela Riosa. Jako drugie wzmocnienie na rynku i integracja z pierwszym zespołem rojiblanco zgodnie z ustaleniami Najbliższa przyszłość napastnika Ángela Zaldivara z prezentacją turnieju Clausura 2023 Liga MX.

Główny skład Rabano Sagrado, do którego dołączają Daniel Rios i Victor Guzman, trenuje w poniedziałek na obiektach Verde Valley Sports City.dopracować szczegóły swojego kolejnego występu przeciwko Atlasowi w ostatnim terminie drugiej grupy Sky Cup i kontynuować przygotowania do tego sezonu, Debiut przeciwko Rayadosowi de Monterrey na stadionie BBVA, odpowiadający 1. rundzie Clausura 2023.

Paunović wraz ze swoim międzynarodowym sztabem szkoleniowym dokonał dogłębnej oceny obecnego składu Rojiblanco. Zgódź się na potwierdzone odejścia Josecarlosa van Rankena (Necaxa) i Jesusa Ricardo Angulo (Leon) i czekaj oficjalnie na odejście innych, takich jak: bramkarz Jose Antonio Rodríguez (Necaxa) i teraz Nieuchronna utrata napastnika Ángela Zaldivara po przybyciu Daniela Riosa na listę płac Guadalajary.

Przybycie Daniela Riosa do drużyny Veljko Paunovicia jest tylko potwierdzeniem odejścia, o które osobiście prosił Ángel Zaldivarpo ciągłym wypytywaniu, wygwizdaniu i krytyce kibiców za słabą postawę lewego napastnika w ostatnich turniejach, które odbyły się już Nie mógł już dłużej znieść sytuacji, prosząc o przeniesienie na tym rynku ruchu. Coś już zaawansowanego przez słynnego argentyńskiego dziennikarza specjalizującego się w rynku: Césara Luisa Merlo, który opisał swoje odejście jako „zostało potwierdzone„.

Na swoim osobistym koncie na portalu społecznościowym Twitter Merlo ostrzegł przed spodziewanym odejściem lewego napastnika ze składu Rojiblanco, odnosząc się do transferu w następujący sposób: „[CONFIRMADO] Angel Zaldivar (Chivas) i Garcia Manriquez (Juarez) są wzmocnieniami Atletico San LuisNapastnik dołączy do składu dyscyplinarnego klubu San Luis w poniedziałek, kiedy przejdzie rutynowe badania lekarskie i testy fizyczne.

Śledź wszystkie wiadomości o Chivas ze specjalistami

Rebaño Pasión zaprasza w każdy czwartek o 15:30.CST, aby cieszyć się najlepszymi i najbardziej kompletnymi analizami za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Rebaño Pasión umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Następnym zadaniem Russella Wilsona będzie...