28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przypadki wariantu Omicron wykryto w co najmniej 15 stanach USA

Reuters: Zmienna Omikrona podrzędny Korona wirus Rozprzestrzenia się do około trzeci podrzędny stan: schorzenie z Zjednoczone państwo, ale zmienna delta nadal reprezentuje większość Covid-19 przypadki Ogólnokrajowi urzędnicy ds. Zdrowia powiedzieli w niedzielę.

Chociaż wygląd nowa zmienna Wywołał alarm na całym świecie, Antoniego FauciaGłówny amerykański urzędnik ds. chorób zakaźnych powiedział CNN: „Jak dotąd Nie wygląda na to niech tam będzie Duży stopień grawitacjiDodał jednak, że jest za wcześnie na wyciąganie ostatecznych wniosków i że potrzebne są dalsze badania.

Odkryć: Fauci mówi, że UE planuje zezwolić na podróżowanie z RPA „w rozsądnym czasie”.

Fauci Mamy nadzieję Zjednoczone państwo Podnieś swój zakaz Dla mnie podróżnicy z krajów Ali z Afryki W „rozsądnym okresie”.

Rząd RPA skarżył się, że został ukarany, a nie pochwalony za jego odkrycie nowa zmienna Natychmiast poinformuj międzynarodowych urzędników służby zdrowia.

Fauci chwalony i chwalony Afryka Południowa Dla jej przejrzystości powiedziała, że ​​zakaz podróżowania do USA został nałożony w czasie, gdy „byliśmy naprawdę ignorantami” i był czas na rozważenie alternatywy.

przynajmniej 15 stanów powiadomiony przypadki omikron: Kalifornia, Kolorado, Connecticut, Hawaje, Maryland, Massachusetts, Minnesota, Missouri, Nebraska, New Jersey, Nowy Jork, Pensylwania, Utah, Waszyngton i Wisconsin, według danych agencji Reuters.

Może Cię zainteresować: W Nowym Jorku znajduje się więcej przypadków Omicron, podczas gdy szpitale wciąż stoją w obliczu infekcji delta

Wiele przypadków miało miejsce w W pełni zaszczepić ludzi Z łagodne objawy, chociaż status szczepień przypominających u niektórych pacjentów jest nieznany.

Chociaż kilkadziesiąt przypadki omikron, Ten zmienna delta Wciąż stanowi 99,9% z 90 000 do 100 000 nowych przypadków Covid dziennie w Stanach Zjednoczonych, powiedziała dyrektor CDC Rochelle Wallinsky w wywiadzie dla ABC News.

„Każdego dnia słyszymy o coraz większej liczbie możliwych przypadków, więc liczba ta prawdopodobnie wzrośnie” – powiedział.

READ  Norman Barwin: Kanadyjski lekarz, który zaszczepił 100 kobiet nasieniem niewyselekcjonowanym przez rodziców | Społeczność

ten producenci biologiczni przeciwko COVID-19 Szybkie szukanie rozwiązania Szczepionki Odnosić się do Omikrona Amerykańskie organy regulacyjne obiecały szybkie przeglądy, choć może to zająć miesiące.