26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przygotuj się na pudełko Meksyku, by stawić czoła Jamajce; Bank „Tecateto”

Trener reprezentacji Meksyku miał problemy ze swoją jedenastą formacją z powodu kontuzji, kart i pozytywów dla Covid-19

ten „Niania” Gerardo Martino Na Jamajce zidentyfikowała liczbę „11”, którą należy zmierzyć z „Reggae Boyz”, co nie oferuje wiele nowości pod względem mężczyzn, którzy na co dzień cieszą się zaufaniem meksykańskiego trenera, choć trener Argentyny od początku nie używał go. do Korona Tikkatito.

wreszcie, Martino Zdyskwalifikowano nowego napastnika Sewilla A trzy kolory, które wyskoczą na boisko na Stadionie Narodowym Niepodległości w czwartkowe popołudnie to: Guillermo Ochoa, Jorge Sanchez, Nestor Araujo, Hector Moreno, Jesus Gallardo; Hector Herrera, Andres Guardado i Carlos Rodriguez; Alexis Vega, Uriel Antona i Rogelio Funes Mori.

ten ’jąkanie sięPostanowiłem nie ryzykować Jezus „Tecateto” Manuel Corona, co nie do końca się zgadza, więc ostatni podpis na Sewilla Będzie na ławce z możliwością wejścia na giełdę, jeśli strateg zdecyduje kogo Reprezentacja Meksyku.

Kolejny pozytyw

Poinformowano, że w testach przeprowadzonych na graczach Reprezentacja Meksyku Po przybyciu na Jamajkę obrońca Leon, Osvaldo Rodriguez, wynik pozytywny.

Musisz o tym pamiętać Cesar Montes Nie odbył podróży po wykryciu za pomocą COVID-19 w Meksyku.

z Raul Jimenezkto „dotyka” cielęcia, Chucky Lozano Nie podróżował tricolorem, gdy dodano dwie żółte kartki.

READ  Orbelín Pineda lśni w tunelu z Celta