20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przygotuj potężny domowy sposób na zmarszczki z użyciem oliwy z oliwek i szybko wyeliminuj plamy i zmarszczki

Przygotuj potężny domowy sposób na zmarszczki z użyciem oliwy z oliwek i szybko wyeliminuj plamy i zmarszczki

Zrobić własny Domowy środek przeciwzmarszczkowy używając jednego Olejek eteryczny do usuwania plam i zmarszczek. Jest bardzo łatwy do wykonania i bardzo ekonomiczny, dzięki czemu nie tylko odmłodzi Twoją twarz, ale także zaskoczy efektami.

Poznaj zalety oliwy z oliwek dla twarzy w celu eliminacji plam i zmarszczek

Oliwa z oliwek jest bogata w kwasy tłuszczowe, zwłaszcza kwas oleinowy, który pomaga głęboko nawilżyć skórę. Ten Zmniejsza widoczność zmarszczek i plam.

Zawiera przeciwutleniacze, takie jak witamina E i polifenole, które zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się twarzy. Te przeciwutleniacze przyczyniają się do Redukcja oznak starzenia.

Również ten składnik przeciwzmarszczkowy Stymuluje produkcję kolagenuJest białkiem niezbędnym dla elastyczności i jędrności twarzy. Co przyczynia się do eliminacji zwiotczeń i Popraw teksturę twarzy.

Podobnie, jakby tego było mało, ma właściwości przeciwutleniające Popraw wygląd plam i linii mimicznych w skórę, zapewniając bardziej równomierny koloryt skóry.

Olejek przeciwzmarszczkowy eliminujący zmarszczki i plamy. Foto: archiwum

Jak przygotować środek przeciwzmarszczkowy w domu?

składniki:

  • Pół szklanki oliwy z oliwek.
  • Bukiet rozmarynów.
  • Anyż gwiazdkowaty.

Procedura:

  • Zacznij od podgrzania oliwy z oliwek w podwójnym bojlerze, następnie dodaj rozmaryn i anyż gwiazdkowaty.
  • Mieszamy składniki na małym ogniu przez około 15 minut.
  • Następnie zdejmujemy z ognia i przecieramy przez sitko, aby pozostało z sosem Olejek przeciwzmarszczkowy.
Domowy krem ​​przeciwzmarszczkowy na bazie olejków eterycznych
Domowy krem ​​przeciwzmarszczkowy na bazie olejków eterycznych. Foto: archiwum

jak używać:

Przed pójściem spać, proszę zastosować odrobinę tego Domowy środek przeciwzmarszczkowy Zostaw to na całą noc. Następnego dnia usuń go niewielką ilością wody z mydłem. Jeśli kochasz W krótkim czasie usuń zmarszczki lub plamyNastępnie stosuj go dwa lub trzy razy w tygodniu, ale nie zapomnij wcześniej wykonać testu alergicznego, aby zapobiec uszkodzeniom.

READ  Sztuczka polegająca na czyszczeniu garnków folią aluminiową polega na tym, że łatwiej będzie pozostawić je bez skazy