30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przyciągają inwestorów, pokazując atrakcje turystyczne od Tampico po Polskę Grupo Milenio

Ambasadzie pokazano atrakcje turystyczne Tampico oraz walory miasta Polska Zachęcająco InwestycjaDo portu napływa coraz więcej lokalnych, krajowych i międzynarodowych inwestycji.

podejście zostało opracowane z Macieja Zietaręambasador RP w Meksyku i Guillermo Lan ArredondoLokalizacje strefy południowej zostały wskazane Konsulatowi Honorowemu RP w Tamaulipas.

„Ambasador był bardzo zainteresowany poznaniem wszystkich atrakcji turystycznych, jakie ma do zaoferowania miasto Tampico, historycznego centrum, zwyczajów, rynków, basenu Carpentero. Klubów narodowych i basenu Cheral” – zapowiedział.

Odwiedzili port Altamira, gdzie spotkali się z urzędnikami portowymi, a także odwiedzili inne miejsca na południu stanu.

„Odwiedził Altamirę, Miramar, Port Altamira, Port Tampico, bardzo ważne jest przyciąganie inwestycji w ten obszar, co oznacza wzrost i rozwój gospodarczy, polscy inwestorzy przyjeżdżają, aby inwestować w południowej części stanu, która jest obszar z ogromnymi możliwościami” – zapowiedział.

aypc

READ  Rosja powinna formalnie przeprosić Polskę za atak na ambasadora