14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przeżyj ponownie niesamowity gol „Chicharito” przeciwko Real Salt Lake

Zjednoczony z celem! Javier „Chicharito” Hernandez Był natychmiastowym bohaterem galaktyka Pocałunek Prawdziwe słone jezioro, zdobywając wyrównującą bramkę, co oznacza, że ​​ponownie zjednoczył się z sieciami po przegranej serii bramek praktycznie w każdym meczu.

ChicharitoZagrał 10 meczów, co było jego najlepszym początkiem w każdym sezonie, ale kontuzja spowolniła jego rozwój. Opuściło 12 meczów, a kiedy wrócił, ciężko było mu strzelić bramkę, ale galaktyka O rany, tęskniłam za nim.

Obrazy Getty

Uderzył nawet w niego Houston dynamo Kiedy udało mu się oddzwonić. Później były dwa spotkania, na których zgasł, jakby tego było mało, to było galaktyka Został pozostawiony bez dodawania, a także bez rejestracji. Meksykanin to kluczowy czynnik do dodania… z wyjątkiem tej porażki.

Może Cię to zainteresować: Chivas planuje powrót Chicharito Hernandez

Cel Chicharito.

ten galaktyka Straciłem go od końca pierwszej połowy, kiedy Damir Krilac Czy oba go przedstawiają? Prawdziwe słone jezioro. To są z Anioły Chcieli odrobić dwie straty i dodać je ponownie, czego nie osiągnęli od czasu starcia dynamo.

Cel był trochę jak „ChicharitoDostał podanie w polu i niósł znak czystym ciałem, aby potężną lewą nogą, która pokonała bramkarza.W wielu meczach Meksykanin pokazał, że może go dobrze uderzyć obiema nogami.

Następna gra od galaktyka i ’ChicharitoNie będzie ani więcej, ani mniej niż poprzednio Los Angeles. a klasyczny przejście Javier będzie chciał zająć się przywróceniem najwyższego strzelca klubu, który zdobył na początku sezonu.

Może Cię to zainteresować: Güero Real zaleca, aby Chivas szukał Chicharito Hernández

READ  Pozostaje? Różne doniesienia wskazują, że Chico Perez przedłużył już kontrakt z Red Bullem