2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przewodnik po Pokémon Shiny Diamond i Shimmering Pearl: porady, sztuczki i tajemnice

Początek przewodnika

Witamy w naszym kompletnym przewodniku po Pokemon Sparkling Diamond i Pokemon Sparkling Pearl! Nintendo i Jim Frick prowadzą nas z powrotem do lamentgdzie urodziła Czwarte pokolenie Seria swoich czasów na Nintendo DS. Teraz gracze mogą wrócić (lub odwiedzić po raz pierwszy) ten piękny obszar w Przeróbka Nintendo Switch.

W treści tego przewodnika, zgodnie z oczekiwaniami, znajdziecie serię wpisów poświęconych Ukończ grę w 100%. Abyś ich nie zostawił, powiemy Ci, gdzie je zdobyć wszystkie pokemony Dostępne na różne sposoby, a mianowicie tajniki Ukryte w tych kwestiach, jak prześcignąć liderów siłowni i wiele więcej. Zapewniamy, że będziesz Trenerzy-eksperci z naszej strony. Chodźmy tam!

  • Uwaga: ten przewodnik jest obecnie w budowie, a jego zawartość zostanie wkrótce rozszerzona.

Pełny Pokdex: Wszystkie dostępne Pokémony

Podobnie jak we wszystkich grach Pokémon, naszym ostatecznym celem w Brilliant Diamond i Shimmering Pearl jest to, aby tak się stało. 100% kompletny Pokdex. Tym razem zaczynamy od Regionalny Pokdex Składa się z ponad 100 stworzeń z Czwarte pokolenieJednak gdy zobaczymy je wszystkie, otrzymujemy rozpiętość Narodowy Pokedex Z Pokemonami dostępnymi z poprzednich generacji, dodając ml 400 stworzeń na zaparcia. Czy możesz mieć je wszystkie? Zdecydowanie dziękuję za nasze wskazówki.

  • Legendarny Pokemon: Mamy specjalną sekcję, aby poinformować Cię o całkowitej liczbie i sposobach jej osiągnięcia.
  • Mio i Jirachi: Jak zdobyć te dwie oferty specjalne ze specjalnym prezentem.
  • Manavi i Fiuni: Pokażemy Ci, jak indywidualnie zdobyć te dwa czwarte pokolenia.
  • Vebas i Milotico: Powiemy Ci krok po kroku, jak zdobyć te dwa nieuchwytne Pokemony.

Ekskluzywne i wariacje Pokemonów

silny

Pokémon Shiny Diamond i Pokémon Shimmering Pearl kontynuują tradycję posiadania gier ekskluzywny pokemon To może być tylko Zdobądź tę lub inną wersję. Oznacza to, że w zależności od zakupionej wersji będziesz mógł zdobyć różne Pokemony w przygodzie (a jeśli chcesz innych, będziesz musiał Handluj z innymi graczami).

Więc są też potencjalne wątpliwości co do Pomaga zdecydować, którą wersję kupić (Jeśli nadal się wahasz) pokazujemy ci wszystkie ekskluzywne Pokemony każdej wersji i który z nich jest głównym Różnice.

wszystkie metody 100%

silny

Nasza przygoda przez jego lata w Brilliant Diamond i Shimmering Pearl zajmie wiele godzin i odwiedzimy wiele miejsc różnorodny. Oczywiście w naszym poradniku tworzymy plik 100% przegląd wszystkich dróg i regionów Gra, więc wiesz Jaki pokemon się pojawia? Łącznie z, Jakie są rzeczy Można to uzyskać i wiele szczegółów, które zainteresują każdego doświadczonego trenera lub nowicjusza.

kamienie ewolucyjne

silny

We wszystkich grach Pokémon, które znajdujemy kamienie ewolucyjne To, jak sama nazwa wskazuje, Służą nam do osiągnięcia wyjątkowych osiągnięć Od niektórych Pokémonów, które nigdy by nie ewoluowały do ​​następnego etapu. W tej wersji mamy dużo… ognia, wody, grzmotów, nocy, dnia i wiele więcej. Jeśli chcesz Zdobądź wszystkie te przydatne kamienie (i bardzo rzadko) wtedy Spójrz w tej sekcji.

Wszystkie MT (instrumenty techniczne)

silny

MT lub maszyny techniczne Pojawia się ponownie w tych grach. Jak wielu z Was już wie, pamięci tłumaczeniowe są. specjalne ruchy Że możemy nauczyć naszego Pokemona walczyć z nimi. Łącznie dostępnych 100 ton metrycznych I chociaż wszystkie można kupić od niektórych NPC (losowo), wiele z nich można również zdobyć jako część historii lub Odkrywać świat. Z naszą pomocą możesz mieć je wszystkie na swoim magazynie.

Wszystkie MO (ukryte ruchy)

silny

W Pokémon DB/PR jeden Różnice W przypadku oryginalnych tytułów DS są Nowe ukryte ruchy lub MO. Trzeba przyznać, że były one wcześniej znane jako Ukryte Maszyny Pracuj dalej w tym samym celuPokonuj przeszkody na całym świecie, aby poznać 100% Snoah. Jednak w nowych wydaniach mają Niektóre różnice. Na przykład, nie jest już konieczne, aby jeden z naszych Pokémonów uczył się MO, aby móc z niego korzystać. W tym wpisie z przewodnika Wyjaśniamy wszystkie szczegóły Ściśle, jak to jest osiągane i jakie są jego zastosowania.

Często zadawane pytania

silny

Tam jest trochę Często Zadawane Pytania Tak wielu graczy Pokémon Shiny Diamond i Pokémon Shimmering Pearl zrobi, gdy wyruszą w swoją przygodę. Chcemy zająć się nimi w osobnej części tego przewodnika, aby nie pozostawały w atramencie i Wszystkie wątpliwości dostają twoją odpowiedź.

READ  Sieć WhatsApp | Sztuczka dla Ciebie polega na zablokowaniu aplikacji i będziesz mógł zalogować się tylko za pomocą hasła | Aplikacje | Smartfon | technologia | WA Web Plus | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA