29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przerywa proces miauczeniem: niezwykły przypadek „człowieka-kota”, który zabił dwie kobiety w Argentynie

Opublikowany:

26 października 2021 19:41 GMT

Do zbrodni doszło dwa lata temu, a wyrok zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Zaczął odpowiadać „miau”, a potem nie przestał miauczeć. W ten sposób izraelski inżynier Gilad Pereg został we wtorek wydalony z sali procesowej, w której został oskarżony Zabił matkę i ciotkę, którzy zginęli na początku 2019 roku w argentyńskiej prowincji Mendoza.

Sędzia Laura Guajardo zapytała czterdziestolatka, chudego, o gęstych włosach, z czarną brodą i wąsami: „Panie Gilad Pereg, czy tak się pan nazywa?” Tłum wszedł w czerwonej koszuli i był strzeżony przez dwóch policjantów.

„Miau”, odpowiedział, patrząc prosto przed siebie ze związanymi rękami. Guajardo przypomniał mu, że przed wejściem już ostrzegł go, by działał w ciszy i przyzwoitości. ale Oskarżony ciągle miauczyPubliczność była oszołomiona.

Sędzia poprosił policję, aby zabrała go do sąsiedniego pokoju, aby nie zakłócał już procesu toczącego się przed Sądem Okręgowym w Mendozie, w którym popularny ława przysięgłych składająca się z 12 obywateli wyda swój werdykt za 3 dni. Listopad

Berig jest oskarżony o morderstwo z premedytacją na swojej matce, Perh Sarusi, która w momencie zbrodni miała 63 lata. i zwykłe morderstwo jego ciotki Lily Berig, która miała 54 lata.

Obaj podróżowali z Izraela do Argentyny, aby odwiedzić go w Mendozie, gdzie mieszkał. Znajdują go mieszkającego w niepewnym domu pełnym psów i dziesiątek kotów. 12 stycznia 2019 r. siostry były ostatnio widziane. Dwa tygodnie później znaleziono ich ciała zakopane na terenie domu. Zostały zniekształcone. Aby je ukryć, zabijanie samic przykryło je ziemią i kamieniami.

„Nie daj się zwieść”

Od początku śledztwa Berg powiedział, że to kot. Wśród swoich kocich zachowań czasami nawet drapał strażników. Z biegiem miesięcy przestał nawet mówić i zadowalał się gapieniem się, tak jak zrobił to we wtorek na rozprawie. To jest powód jego pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

READ  wirusowe | Joel Mistocles, młody Brazylijczyk, który od śpiewania w autobusach przeszedł do ukończenia medycyny | Brazylia | Historie | nnda nnni | z boku

Ale jego stan psychiczny jest przedmiotem dyskusji, ponieważ zależy to od tego, czy zostanie uznany za niekwestionowanego, czy skazanego. Prokurator Fernando Gozo poprosił ławę przysięgłych „Nie dajcie się zwieść głośniej”, zgodnie z samooceną oskarżonego.

„Zachowuj się jak ludzie i nie szczekaj jak psy”Obrońca Maximiliano Legrand.

W pierwszych miesiącach aresztowania psychiatra sądowy Mariano Narciso Castex doszedł do wniosku, że Oskarżony cierpi na Likantrop, zaburzenie związane ze schizofrenią, w którym osoba jest uważana za zwierzę.

Jednak krytycy Berga uważają, że tylko udaje, że unika więzienia. Jury będzie miało ostatnie słowo.