14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przekonują Ginę Ortegę do ponownego wykonania tańca Merliny

Przekonują Ginę Ortegę do ponownego wykonania tańca Merliny

Pod koniec zeszłego roku i na początku tego jednego z najbardziej wirusowych filmów, zwłaszcza w TIK Tokbyły tysiące ludzi, którzy odtworzyli słynnego Taniec z serialu Merlina. Gina Ortega kilkakrotnie odmówiłaDo teraz Zdecydowałem się zrobić to w promocji Saturday Night Live.

Gina Ortega wykonuje taniec Merliny

Należy zauważyć, że ta reklama jest częścią programu, w którym młoda aktorka będzie gościnnie gwiazdą i tyle Sobota, 11 marca w Stanach Zjednoczonych. We wspomnianej reklamie Jennę można zobaczyć w formalnym stroju Przeczytaj tekst obok komików PDD (proszę nie niszczyć).

Szczerze mówiąc, to jest bardzo dobrze napisane, po prostu to Nie mam ochoty tańczyć w środę na balu Ponieważ widzieliśmy już wiele z tego i myślę, że nadszedł czas, aby zrobić coś nowego”.

Chłopcy przebrani za serial potwierdzili, że też nie chcą tego robić, ale ostatecznie przekonali samych siebie, wypuszczając swoje słynne ruchy taneczne, jednak wynik nie był taki, jak oczekiwano, ponieważ jest to zauważalne z niewielkimi . optymizm.

Należy zauważyć, że stało się to jako ParodiaOd Jenny przy niezliczonej ilości okazji, zwłaszcza podczas imprezy złote kuleodmówiła wykonywania kroków tanecznych, ponieważ miała dość oglądania tego wszędzie, ponieważ artyści tacy jak Seventeen, Madonna, a nawet Mother Monster włączyli się w taneczny trend do „Goo Goo Muck” grupy „The Cramps”.

Czy będzie drugi sezon Merliny na Netflix?

Po kilku plotkach, Netflix zapowiedział drugi sezon Merliny w styczniu W przypadku Hype and Cymbals nie ma jednak ustalonej daty premiery, która ma nastąpić w trakcie I półrocze 2024 r.

READ  Bezpłatnie w telewizji: hit kasowy Toma Hiddlestona, który zarobił ponad 500 milionów dolarów