24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Proszą sztuczną inteligencję o zrobienie zdjęć kierowcom Formuły 1 jako kobietom i tak wyglądałby Checo Pérez – Fox Sports

the Formuła 1 Wreszcie z tematem trendu, sztuczna inteligencja i używany TikTok „generator roguea” zapytała Amnesty International Zdjęcia pilotów Jednak ze wszystkich drużyn być kobietami A wynik zaskoczył wszystkich.

Jednak potrzeba było dwóch filmów, aby zobaczyć pełną siatkę Najwięcej uwagi przykuli Max Verstappen, Charles Leclerc czy Yuki Tsunoda. Byli nawet użytkownicy, którzy Porównaj Lando Norrisa i Padme Amidalaksiężniczka Gwiezdne Wojny kto wyjaśnia Natalie Portman.

Nie pojawił się w tym segmencie. Sergio Perez Wielu użytkowników platformy domagało się kolejnego nagrania meksykańskiego show.

Czytaj więcej: szorstki! Checo Pérez napina „mięśnie” podczas Grand Prix Bahrajnu | wideo

Obejrzyj wideo tutaj:

A Chico Perez?

Kierowca Red Bulla pojawił się gdzie indziej, w towarzystwie Carlosa Sainza czy Fernando Alonso I do meksykańskiego większość użytkowników Porównaj go z Camilą SodiA także aktorka i piosenkarka tej samej narodowości.

Oprócz podobieństwa do artysty, inni użytkownicy wspominali, że Kobiecy wygląd Sergio Péreza przypominał im również influencerkę Anacaren GutiérrezPopularny na platformie Tik Tok.

Ogólnie rzecz biorąc, większość komentarzy wspominała, że ​​wynik był bardzo dobry i wszystkie wyglądały bardzo ładnie.

Możesz być zainteresowany: Czech zauważył! Sergio Perez wie, którą nogą utykać Ferrari, aby pokonać w F1

Zobacz wynik Sergio Pereza tutaj:

Następny wyścig

Następnym przystankiem wyścigu Formuły 1 będzie Królestwo Arabii Saudyjskiej z Grand Prix Arabii Saudyjskiej organizowanym przez Saudi Telecom Company, które rozpocznie się w piątek 17 marca od wolnych treningów, a kwalifikacje odbędą się w sobotę o godz. 18-go, natomiast wyścig odbędzie się 18-go i Ty. Można się nim cieszyć w Fox Sports.

READ  Checo Pérez wystartuje jako trzeci w Grand Prix Australii; Leclerc wziął słup