20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Proponuje swojej dziewczynie pierścionek z cukierkami, a oni go spoliczkują w MLBMediotiotiempo

Proponuje swojej dziewczynie pierścionek z cukierkami, a oni go spoliczkują w MLBMediotiotiempo

Meksyk /

Za pośrednictwem TikTok opublikowano film, który stał się wirusowy, w którym fan poprosił swoją dziewczynę o rękę i uderzył go, ponieważ propozycja została złożona z pierścieniem cukierków.

Do wypadku doszło na stadionie Rogers Center w Kanadzie, kiedy para udała się na stadion, aby obejrzeć mecz między nimi Toronto Blue Jays i Boston Red Sox z Major League Baseball.

Film został udostępniony przez konto TikTokcanadianpartylie i szybko zyskał ogromną liczbę wyświetleń i komentarzy. Z jednej strony byli tacy, którzy przyjmowali prawdę z poczuciem humoru. Ale inni opisali ten incydent jako upokorzenie dla dziewczyny.

Widać mężczyznę, gdy powiedział „Kocham cię”, ukląkł i pocałował ją, tym aktem kobieta poruszyła się, bo wkrótce zrozumiała, że ​​zamierzają ją poprosić o rękę.

Nie spodziewając się, że będzie to pierścionek, który daliby mu ze słodyczami, szybko go spoliczkował i powiedział: „Co do diabła jest z tobą nie tak”, podczas gdy publiczność patrzyła ze zdumieniem.

W ten sam sposób w sieciach społecznościowych są tacy, którzy twierdzą, że wszystko było montażem; Jednak inni utrzymują, że było to prawdziwe, ponieważ reakcja młodej kobiety była bardzo realna.

We fragmencie zauważono również, że po złości kobieta wrzuciła to, co miała do szklanki, więc mężczyzna skończył całkowicie mokry; Oprócz otrzymania ciosu od swojego emocjonalnego partnera.

– informacje biuletynu informacyjnego –

READ  Jak Bravas Parra dorastał w meksykańskim futbolu?