3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prognoz powiedział, że mecz Argentyny z Anglią będzie finałem Kataru

Prognoz powiedział, że mecz Argentyny z Anglią będzie finałem Kataru

CDMX /

Wszelkiego rodzaju propozycje i Prognozy Będzie na kolejne Mistrzostwa Świata, które rozpoczną się 20 listopada, a jeden z nich niedługo Kto może wygrać konkurs? Katar 2022. Matematyk przedstawił swoje przewidywania Ten wynik nie zadowoli Meksyku.

Należy zauważyć, że jego słowa stały się istotne, ponieważ Odniósł sukces w dwóch ostatnich turniejach: Oba są w finale Brazylia 2014 Kiedy Niemcy pokonali Argentynę i w Rosja 2018Gdzie Francja zwyciężyła nad Chorwacją.

Prognosta dotyczy ekonomisty Joachim Klemensktóry działa jako makler giełdowy dla Liberum Capital Ltd w Londynie oraz z Swoje przewidywania dokonuje na podstawie statystyk, ale uwzględnia też inne elementy Takich jak PKB krajów, a także populacja i status ekonomiczny, żeby wymienić tylko kilka.

Kto będzie mistrzem Kataru 2022?

Według Klemensa Argentyna będzie królem Pod koniec 2022 roku zostanie pokonany w Wielkim Finale Anglia. Wcześniej przewidział, że w półfinale wyeliminuje Hiszpania Ludwika Henryka.

Zapytany o tę przepowiednię i gdyby się nie powiodła, ekonomista zauważył, że, jak na ironię, nauczył się unikać odpowiedzialności w najlepszy możliwy sposób.

„Pracuję w branży usług finansowych od ponad 20 lat i jeśli jest jedna rzecz, którą opanowałem, to znalezienie usprawiedliwienia dla błędnych prognoz. Jeśli mam rację, to umiejętność, jeśli się mylę, to wina kogoś innego.’, wskazał.

Argentyna będzie w grupie C Kataru 2022, ponieważ zadebiutują przeciwko Arabii Saudyjskiej, 26 listopada zmierzą się z nimi Meksyk I zamknie się na Polskę, pamiętajcie to dodaje 33 gry bez przegrywania W 2021 roku udało mu się wyeliminować malarię, wygrywając Copa America w Brazylii z „Canarinhą”.

READ  Julio Cesar Chavez Jr. wdychał inhalator w walce z Xygara