28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Profesor z Johns Hopkins University potwierdził, że Micron jest „jak przeziębienie” i poprosił go o uniknięcie „pandemii szaleństwa”.

Profesor Marty McCary poprosił, aby nie dać się zastraszyć Micron

Nauczyciel Szkoła Medyczna Johnsa Hopkinsa i współpracownik medyczny Fox News, ten Dr.. Marty McCaryPowiedział w ten czwartek w programie Pokaz Briana Kilmeda Co tam jest „Pandemiczne szaleństwo” w wariancie wirusa korony Omicronktóre opisał jakozimny umi’ (omi-zimno po hiszpańsku), bo to a lekkie obciążenie.

McCary twierdził, że Możesz „na zawsze znaleźć cząsteczkę wirusa w nosach niewielkiej części Amerykanów” I że nie możesz iść do Poszukaj problemu z bardzo łagodną lub bezobjawową chorobą”.

„To, co teraz widzimy, to… Nowa i powszechna fala strachu podsyca drugą pandemię po COVID-19, pandemię szaleństwa, czyli Omicron. Zadzwoń do niej zimny umi (Omi zimno). Jeśli spojrzymy na dane epidemiologiczne, epicentrum jest teraz daleko od Omicron. Szpitale mają trochę hospitalizacji, niewiele. Trwa średnio dwa i pół dnia zamiast ośmiuProfesor powiedział.

Kobieta wykonuje test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) na koronawirusa w Nowym Jorku, 22 grudnia 2021 r. REUTERS / Gina Moon
Kobieta wykonuje test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) na koronawirusa w Nowym Jorku, 22 grudnia 2021 r. REUTERS / Gina Moon

McCarty uzasadnił swój pomysł stwierdzeniem Studia na Uniwersytecie w Hongkongu Co to mówi? Mikron nie wnika głęboko w tkankę płucną w drogach oddechowych. „Pozostaje na powierzchni nosa i oskrzeli. To jest powód naszej obecności choroba podobna do zimna„, przejęte.

Ponadto zadzwonił Zmniejszenie liczby testów przeprowadzanych w celu wykrycia wirusa Corona. „Musimy rEdukuj testowanie w sytuacjach niskiego ryzyka. Gdyby przetestowano wszystkich w Stanach Zjednoczonych, cząstka wirusa prawie zawsze zostałaby znaleziona w nosach niewielkiej części Amerykanów. Teraz możesz nadal przeprowadzać publiczne testy, jak to ma miejsce na wielu uniwersytetach, nadal pobierać próbki od ludzi i przynosić je, a jeśli są pozytywne, wsadzać je do więzienia na dziesięć lub czternaście dni. Ale jeśli zrobisz to z meningokokami, bakterią wywołującą zapalenie opon mózgowych, odkryjesz, że żyje pod nosem 10% amerykańskiej populacji. Więc Nie możemy szukać bardzo łagodnego lub bezobjawowego problemu chorobowego„on dodał.

READ  Thalia pokazała zniszczenia wyrządzone jej domu w Nowym Jorku po powodzi

McCurry podsumował, mówiąc, że „każdy wirus oddechowy, który może zostać przedefiniowany jako możliwa dżuma dymienicza, zniszczy Stany Zjednoczone”.

Czytaj: