14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Profesor Wydziału Lekarskiego „Niektóre wspólne punkty dla osób z chorobami psychicznymi”.

Każdy dzień jest ciężki, martwię się o przyszłość, ludzie są zazdrośni… Dlaczego kontrolują negatywne emocje? Przedstawiamy słowa „Words to Stand by Your Side in Troubled Times, How to Keep Your Heart Up” amerykańskiego pisarza, pedagoga i przedsiębiorcy Dale’a Carnegie.

*Ten artykuł pochodzi z Dale Carnegie.Super Translation odblokowuje podstawową wersję Carnegie The RoadT (przetłumaczone przez Takashi Yuba Discover 21) to poprawiona część.

S = iStock.com / Ludzie Zdjęcia

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Staraj się, aby wszystko było zorganizowane

Nawet jeśli masz dużo papierkowej roboty na biurku, samo załatwianie sprawunków i sprzątanie biurka sprawi, że Twoja praca będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Jest to absolutny wymóg, aby działać wydajnie.

Organizacja to podstawa pracy. Jednak wiele biur przedsiębiorców jest wypełnionych tygodniami niechlujnej papierkowej roboty. Takie biuro wyczerpuje mnie i wpływa na mnie. Jeśli stale przypomina się ci, że istnieje wiele nieleczonych schorzeń, ciśnienie krwi wzrośnie z powodu stresu, serce zachoruje i mogą rozwinąć się wrzody trawienne.

„Jedną z głównych przyczyn chorób psychicznych jest zmęczenie” – powiedział dr John Stokes, profesor Pennsylvania School of Medicine na Zgromadzeniu Ogólnym Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego.

Niech czas się uspokoi

John Miller, Kościół Wielebnego De Hoop, Kości:

„Kilka lat temu odkryłem, że mogę pozbyć się niepokoju, zmieniając zdanie, ponieważ czułem, że moje lęki są we mnie, a nie na zewnątrz.

W końcu odkryłem, że większość moich obaw została rozwiązana na czas. W rzeczywistości często nie pamiętam, co martwiło mnie tydzień temu. Postanowiłem więc nie martwić się problemem, dopóki nie minie co najmniej tydzień. Jasne, nie mogłem go całkowicie zapomnieć przez tydzień, ale starałem się go nie włączać, dopóki nie minie tydzień. W rezultacie problem ma 90% szans na samoistne zniknięcie w ciągu tygodnia.

READ  ➤ Wizualny test dnia: Wybierz drzewo, aby dowiedzieć się, czego aktualnie potrzebuje Twój mózg | test psychologiczny | Wskazówki | wirusowy | trend | Meksyk | MX | Meksyk