19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Profesor medycyny w Aguascalientes jest narażony na komentarze seksualne

Studenci Niezależnej Uczelni Aguascalientes (UAA) wyświetlane w sieciach społecznościowych a Nauczyciel z Medycyna, który usprawiedliwiał kobietobójstwo, ponieważ kobieta „nie umiała gotować”.

W filmie emitowanym w sieciach społecznościowych plik Nauczyciel z Medycyna Podczas lekcji na odległość wyjaśnia, że ​​kobiety powinny nauczyć się gotować przed ślubem, aby uniknąć dźgnięcia.

Może Cię zainteresować:

Profesor IPN zabiera uczniów z kiepskim internetem z wirtualnej klasy

Była studentką czytającą przypadek kobiety, która została zasztyletowana, ponieważ nie umiała gotować.

Przed przedstawieniem sprawy Nauczyciel z Medycyna Skorzystał z okazji, by polecić swoim uczniom, aby nauczyli się gotować przed ślubem.

„Jeśli nie umie gotować, to po co się żenić, przychodzi się głodny i dodaje nam odwagi. Bo to spalił, to jest dzisiejsze zalecenie, naucz się gotować przed ślubem”.

Uniwersytet Aguascalientes zawiesza profesora

Uczeń interweniuje na zajęciach i sugeruje: Nauczyciel Uważał, że zamiast polecać naukę gotowania, lepiej nie tracić rozumu i nie dźgać kobiet. W odpowiedzi nauczyciel powiedział, że zalecił mu, aby nauczyli się gotować.

„Czy nie byłoby lepiej, doktorze, gdybyśmy nauczyli się nie tracić rozumu, aby nie dźgać naszych żon?” Zasugerował student. „Cóż, to dla ciebie, uczę się gotować” – odpowiedział Nauczyciel.

Za te komentarze Niezależny Uniwersytet Aguascalientes (UAA) potwierdził, że został zawieszony w Nauczyciel z Medycyna który wygłosił te uwagi podczas zajęć, zgodnie z prawem uczelni.

Potwierdził również, że władze Centrum Nauk o Zdrowiu zostały poproszone o natychmiastowe przerwanie pracy NauczycielJako środek ochrony studentów podczas procesu badania sprawy.

READ  Recenzja „Powrotu czarownic 2” (2022): Ćwiczenie z dobrze rozumianej nostalgii na Disney Plus z wiodącym trio rzucającym urok na każdego

„Niezależny Uniwersytet” Aguascalientes Wyrzeczenie się wszelkich przejawów seksizmu, a także wszelkich aktów nękania, dyskryminacji lub przemocy”.

Może Cię zainteresować:

Wideo: „Nie biję mojej żony”: nauczyciel IPN nie pozwala na nieobecność uczniów na 8M