6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

problemy z jedzeniem? Marimar Vega martwi się, że będzie za chuda na swoim ślubie | Kino

Ten piękny weekend Aktorka Marimar Vega Poślubił swojego partnera Jerónimo Rodrígueza, a wraz z nim udostępniał niekończące się zdjęcia na swoich Instagram Stories z okazji wspomnianego wydarzenia.

W uroczystości wzięli udział bliscy przyjaciele i krewni pary, którzy nie wahali się celebrować miłości obecnej pary, która zresztą jest bardzo szczęśliwa od momentu ogłoszenia ich związku.

Ponieważ są tak kochani, para otoczyła prezentami i życzeniami od znajomych i zwolenników, którzy nie wahali się komentować zdjęcia ślubne.

Jednak było coś, co przykuło uwagę internautów i to było to Najcieńsza, piękna córka Gonzalo VegaBo chociaż nie można zaprzeczyć, że wyglądała oszałamiająco na swoim ślubie, niektórzy z jej zwolenników potwierdzili, że naprawdę wyglądała. Bardzo schudłam.

Z drugiej strony inni potwierdzili, że aktorka, która zagrała w filmie „Daniel i Anna” wygląda pięknie w każdym rozmiarze, a nawet wspomnieli, że można Siostra Zoria Vega Wygląda na bardzo chudą ze względu na kąty na zdjęciach.

Niektórzy artyści i osobistości w showbiznesie, z którymi już się kontaktowali Zdjęcia ślubne Marimar Vega i Jeronimo RodriguezByła siostrą aktorek Erica Eliasa i Mariany Torres.

w Zdjęcia udostępnione przez Marimar Vega Wygląda na bardzo szczęśliwą w towarzystwie bliskich, chociaż zauważa się również, że jej ramiona są bardzo szczupłe, jej twarz jest bardzo ostra, a jej obojczyki wystają z powodu utraty wagi.

W świecie rozrywki bardzo często krytykuje się kobiety zmiany ciała Jednak przez całe życie za każdym razem artyści są bardziej odporni na tego typu komentarze, bo w ostatecznym rozrachunku liczy się to, że czują się dobrze ze sobą.

W każdym razie słynna aktorka jest bardzo zadowolona z rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu wraz ze słynnym operatorem, który notabene otrzymał wiele nagród, m.in. nagrodę PRODU dla Fotografa Roku 2016, to samo otrzymał dzięki pracy nad udanymi biografiami Juana Gabriela „Hasta que te Conocí”.

READ  Czy Michelle Renault nienawidzi Angeli Aguilar? Film pokazuje piosenkarce chamstwo aktorki

Czytaj:

Marimar Vega pokazuje suknię panny młodej i wszystkie szczegóły swojego ślubu z Jerónimo Rodriguez

Marimar Vega: Kim jest Jerónimo Rodriguez, narzeczona aktorki i czym się zajmuje?