29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Problemy ekonomiczne? To właśnie robi Mariana Gonzalez, aby utrzymać dobre samopoczucie

Mariana Gonzalez, obecna dziewczyna Vicente Fernandez Jr. Przy różnych okazjach przyciągała uwagę mediów, aby pokazać, że jej życie jest pełne luksusu i egzotyki, niektórzy nawet ochrzcili ją jako Meksykańska Kim KardashianJednak przy tej okazji zwrócił uwagę na coś przeciwnego, ponieważ pokazał w sieciach społecznościowych, że on, podobnie jak wszyscy ludzie, również musiał ciężko pracować, aby utrzymać swoje luksusowe życie, jednak plotki natychmiast zaczęły pojawiać się wśród tych, którzy byli tego pewni . będę miał problemy finansowe.

To dzięki Instagram Stories Mariana Gonzalez Padilla była pierwsza Promuj własną markę tabletek na odchudzanie Aby stymulować sprzedaż i uzyskać wyższe dochody, później zwróciła uwagę bizneswoman Sprzedaje okulary przeciwsłoneczne różnych luksusowych marek Podczas promocji wskazał, że mu mówią Robin DeDora, W nawiązaniu do ikonicznej postaci Israela Gaitowicza, bo tak jak on „sprzedaje wszystko”.

Warto zauważyć, że sprzedawane przez niego okulary wcale nie są tanie, ponieważ potwierdził, że sprzedawane przez niego produkty są w stu procentach oryginalne, więc po pokazaniu niektórych swoich produktów zaznaczył, że są bardzo tanie. Ceny wahają się od 3500 pesos do 6000 pesosWskazał, że zainteresowane strony mogą wysłać do niego pismo w celu sfinalizowania procesu sprzedaży.

Po potwierdzeniu plotek Mariana Gonzalez Miała mieć problemy finansowe, influencer nie mówił o tym, ale jej zwolennicy tego bronili i potwierdzali Dalecy od kryzysu gospodarczego, rozwijają swój biznes Cóż, jest kobietą, która oprócz tego, że jest piękna, wyróżnia się tym, że jest bardzo pracowita i przedsiębiorcza, w przeciwnym razie nie byłaby w stanie wieść luksusowego życia, jakie prowadzi.

Mariana i Vicente Jr. już przygotowują się do ślubu

zaloty Vicente Fernandez Jr. i Mariana Gonzalez Od samego początku było pełne kontrowersji, ponieważ para była mocno krytykowana za różnicę wieku między dwiema postaciami, więc nieustannie muszą konfrontować się z każdym, kto próbuje ich skrzywdzić swoimi komentarzami, jednak para celebrytów zdołała je przezwyciężyć . Wszelkie przeciwności i wszystko zdaje się na to wskazywać Już myślą o dotarciu do ołtarza.

READ  Amerykański raper Young Dolph został zastrzelony w Memphis

To było kilka tygodni temu, kiedy Vicente Fernandez Jr. mówił podczas występu na żywo o Stan zdrowia Twoich rodzicówJego zwolennicy pytali go również o jego związek z „Meksykanką Kim Kardashian”, a syn „Sharo de Huentitan” potwierdził, że Pobiorą się na początku następnego roku, „jeśli Bóg i Mariana na to pozwolą”., więc wiadomość poruszyła jego fanów i od razu chcieli poznać więcej szczegółów na temat oczekiwanego wydarzenia, jednak piosenkarz nie chciał wchodzić w szczegóły ze względu na dokładny stan zdrowia, który przechodzi jego ojciec, jednak w ostatnich dniach stwierdził, że rozwija się pozytywnie, więc można by pomyśleć, że „Cente Jr.” Mógł już zaplanować wszystkie szczegóły swojego małżeństwa z influencerką i bizneswoman.

Para przybędzie pod ołtarz w 2022 roku. Zdjęcie: Exclusive

Czytaj:

Mariana Gonzalez broni swojego związku z Vicente Fernandez Jr tym potężnym przesłaniem: Zdjęcie

„Czysty entuzjazm!”: Vicente Fernandez Jr. ujawnił już datę ślubu z Marianą Gonzalez i wysłał wiadomość do swoich hejterów.