29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prey jest darmowa na PC i jest jedną z najlepszych gier od lat

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Prey jest darmowe na PC, jedna z najlepszych gier ostatnich lat

zdjęcie: Bethesdę.

Darmowe powiadomienie o grze! ofiara Jest to jedna z najciekawszych gier, jakie pojawiły się w ostatnich latach, stworzona przez studio znane z eksperymentowania i tworzenia różnych tytułów pierwszoosobowych strzelanek, a odpowiada za takie tytuły jak m.in. obraźliwy i porozmawiaj i po prostu niesamowite arena śmierci. Teraz jego piosenka z 2017 roku jest dostępna za darmo przez ograniczony czas.

w ofiara Ludzkości udało się skolonizować przestrzeń kosmiczną, między innymi poprzez stacje kosmiczne wokół Ziemi i Księżyca. W pustce kosmosu badacze napotykają wrogie siły obcych i oczywiście wszystko idzie nie tak. Gra jest mieszanką akcji, skradania się, RPG i eksploracji w otwartym świecie wewnątrz stacji kosmicznej; Chodzi o to, aby wydostać się stamtąd żywy, zdobywając przy tym zdolności i moce podobne do obcych.

Jak zwykle w grach Arkane, najciekawsza rzecz ofiara Nie chodzi tylko o jego historię lub lokalizację, ale także o jego mechanikę i unikalne lub różne rzeczy, które można zrobić w grach tego studia deweloperskiego. Jeśli mnie kochasz obraźliwyI arena śmierci Albo po prostu szukasz innej i interesującej gry z fajnymi elementami science-fiction, nie przegap jej.

Możesz pobrać za darmo ofiara na PC w tym linku W sklepie Epic Games. Ponadto jest również dostępny za darmoćwierkać Jotun: Edycja Walhalli s Redout: Edycja Rozszerzona. Oferta kończy się 19 maja. [[[[Epickie gry]

READ  Powiększ | Kroki, aby aktywować funkcję automatycznego tłumaczenia w rozmowach wideo | ZABAWA SPORTOWA