22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Premiera pierwszego zwiastuna Gladiatora 2 z Pedro Pascalem i Paulem Mescalem w rolach głównych – Wiadomości filmowe

Premiera pierwszego zwiastuna Gladiatora 2 z Pedro Pascalem i Paulem Mescalem w rolach głównych – Wiadomości filmowe

Nasze Cesarstwo Rzymskie! Ridley Scott udostępnił już pierwszy zwiastun „Gladiatora 2”, a oprawa wizualna wygląda imponująco. Walka na arenie pomiędzy Paulem Mescalem a Pedro Pascalem coraz bliżej.

Dziś dobry dzień, bo poranek zaczął się od pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu Gladiator 2nieoczekiwana kontynuacja Ridleya Scotta Dzieje się to 24 lata po premierze Gladiator. Film uznanego reżysera objął sezon nagród na początku tysiąclecia, a ponad dwie dekady później przedstawia Paula Mescala jako nowego zapaśnika.

Po ukazaniu się pierwszych zdjęć produkcji przedstawiającej pojedynek bohaterów Mescala i Pedro Pascala fani filmu o Cesarstwie Rzymskim oszaleli, gdy zobaczyli, że na ekranie ponownie zostaną pokazani mężczyźni walczący o zaspokojenie potrzeb Cesarstwa Rzymskiego i żądza krwi cesarza. z Józefa Quinna I Denzel Washington Również dzięki udziałowi w obsadzie emocje związane z tym projektem rosną coraz bardziej.

W pierwszych sekundach zwiastuna Możemy zobaczyć kilka zdjęć z Gladiator z Russell CroweByło to szczególne mrugnięcie okiem do wszystkich fanów historii Maximusa Decimusa Meridiusa. Connie Nielsen ponownie wciela się w Lucillę, ale to oni są bohaterami filmu Po słońcu I Mandalorianin Który skradł całą uwagę opinii publicznej.

Do premiery filmu na dużym ekranie pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale wiemy, że cała historia skupi się wokół Lucjusza (Mescala), siostrzeńca cesarza Kommodusa, który nigdy nie zapomni, że został uratowany przez Maksyma Decimusa Meridiusa, gdy był uciskany. niewolnictwa przed podbojem Marka Akacjusza. Premiera filmu przewidziana jest na 15 listopada, więc pozostaje nam tylko poczekać, aż ten epicki film fabularny pojawi się w kinach.

Sprawdź zwiastun poniżej:

READ  Horoskopy na maj 2023