15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prawie rok po ślubie Altair Grappeau złożył nieoczekiwane wyznanie: „Żyłem oszukany!”

napisałem w Słynny The

Rzym, Włochy.- W sierpniu złowroga seria, Altair GraboObchodzi rok swoich urodzin, ślub Z francuskim biznesmenem Fryderyk Garciaktóry bardzo przekroczyłem w wieku dziewiętnastu lat, nie było to dla nich przeszkodą, aby to udowodnić miłość Za każdym razem mogą lub… prawda? Ostatnio aktorka serce wojownikaZłożył odkrywcze oświadczenie za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Instagram A ona, według niej, przez jakiś czas żyła „oszukana”.

Wielu może pamiętać luksusowy ślub aktorki z w imię miłości Z Garcią, która wyróżnia się tym, że nie była w niej trzymana Meksyk Również Zjednoczone państwojak to zwykle robi wiele znanych osób, ale stało się to w świecie znanym jako miasto miłości, czyli in ParyżA FrancjaDlatego wielu towarzyszy Grabo nie mogło pojawić się na imprezie, choć nie przeszkodziło to celebrytowi pogratulować swoim przyjaciołom aplikacji z wielokolorowym aparatem.

Altair Garabo i Frederic Garcia

Po roku Altair odszedł Telewizaale to nie znaczy, że się wycofał wydajnośćPoszedłem nawet cieszyć się bogatą podróżą w różne Miasta europejskie, Najprawdopodobniej z mężem powód? Jest to jednak nieznane ze względu na daty, prawdopodobnie będzie wycieczka rocznicowaOd tego czasu zbiega się z dniem ślubu celebrytów. Według postów aktorki pełen miłościWygląda na to, że dzięki ich sieciom społecznościowym była to przyjemna wycieczka i dużo nauki.

Sfotografowany przez Altaira Grappeau w Europie

Ale chyba nic bardziej nie zaskoczyło aktorki niż czas, kiedy pojechała do A pole słonecznikakorzystając z okazji do zrobienia zalotnego zdjęcia, według stopki, żyła „oczarowana”, bo wierzyła, że ​​ta roślina jest zawsze na wypatrywaniu Słońce, o czym wie wiele osób; Jednak tak nie jest, aktorka wyjaśniła, że ​​w rzeczywistości było odwrotnie.

Żyłem w złudzeniu! Przez cały ten czas myślałem, że słonecznik wypatruje słońca. Nawzajem. Nikt na niego nie patrzył. „Nie winię ich, upał jest szalony,” stwierdził Garabo.

Rozłóż Altair Jarabo wśród słoneczników

Jednak według danych z magazynu NaukiOna niedojrzały słonecznik Lub młodych, którzy w rzeczywistości podążają za ruchem słońca, ale kiedy są dojrzałe, zwykle starają się spojrzeć na zachód. W przypadku kwiatów narysowanych przez Garabo możliwe jest, że dzieje się tak, ponieważ wysokie temperaturyUnikają promieni, patrząc na zdjęcie aktorki.

Źródła: Tribune, Instagram @altairjarabo

READ  Angelica Rivera pojawia się ponownie na przyjęciu bożonarodzeniowym z Guero Castro i jego córkami