2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prawda boli! Medio Metro przeprowadza ankietę w Internecie i tak ludzie o tym myślą

Świat sieci społecznościowych może przynieść ogromne korzyści i jest oknem na zdrową rozrywkę, jednak sieci mają ciemną stronę, za którą ludzie są usprawiedliwieni. zdjęcia i fałszywe nazwy użytkowników, w których wykorzystują anonimowe środowisko do publikowania obraźliwych komentarzy i promowania środowisk przemocy, osoby te nazywane są „nienawidzącymi”.

Większość osób publicznych ma określoną liczbę fanów, a także odsetek „hejterów”, głównie ze względu na fakt, że są to osoby eksponowane w sieciach społecznościowych, a jedną z nich jest Józefa Edwarda Rodriguezaznany w wirusowym świecie jako Medio Metro, który wyróżniał się w świecie online, ponieważ ma dziwny sposób tańczenia w sonideros.

Młody Meksykanin wywołał poruszenie, ponieważ ostatnio widzieliśmy go jako gościa specjalnego w „Hoy”, jednym z najbardziej udanych porannych programów w meksykańskiej telewizji, gdzie pochodzący z Guanajuato ujawnił, że zadebiutuje jako aktor i zadebiutuje jako aktor. aktor. Tak więc w jednym z najbardziej ukochanych projektów Televisy chodzi o Róża z Guadalupe.

Medio Metro odkrywa słuszną opinię swoich zwolenników

Ze względu na taką sławę i wściekłość, że był nie tylko tancerzem, ale także zamierzał wstąpić do Gildii Sztuk Performatywnych, dowiedzieliśmy się, że influencerzy Najwyraźniej stwarza trudne warunki do pojawiania się na specjalne okazje, zwłaszcza że zwykle jest bardzo poszukiwany na przyjęciach i spotkaniach towarzyskich, miejscach, w których ludzie okazują sobie sympatię.

Jednak tak jak są ludzie, którzy okazują mu sympatię, są też ludzie, którzy określają siebie jako krytyków, i właśnie w tym kontekście dzieje się to teraz. pół metra Wdał się w nowy spór, bo słynny człowiek potwierdził, że nie ma „hejterów” i aby udowodnić swoje stanowisko przeprowadził ankietę na portalach społecznościowych, poprzez którą poprosił swoich obserwujących o wyrażenie opinii na temat opinii, że są z jego.

Chociaż sławna osoba była stanowcza w swoich przekonaniach i otworzyła ankietę, pisząc: „Wiem, że są ludzie, którzy kochają mnie bardziej niż hejterzy”, prawda jest taka, że ​​odpowiedzi zaskoczyły samego artystę, bo 380 osób potwierdziło. że go „nienawidzą”, podczas gdy tylko 121 osób powiedziało, że go „kochają”, zaskakując internautów, aby dowiedzieć się, co ludzie naprawdę myślą o tej celebrycie. Do tej pory celebrytka nie oceniała prawdziwej reakcji swoich fanów.

READ  Ranking meczów WWE Backlash 2023

gafa

Czytaj:

wideo | Medio Metro przedstawia swoją dziewczynę, La Toxica, kobietę, która skradła jego serce!