29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownik służby zdrowia XXI wieku musi opiekować się nowym pacjentem

Benjamin Herreros, dyrektor Instytutu Etyki Klinicznej im. Francisco Vallesa; Sarah Bandres, adwokat; Fernando Bandres, profesor medycyny sądowej na Wydziale Medycyny Sądowej.

Wirus Covid-19 oznaczał okres przed i po w społeczeństwie, głównie w medycynie, gdzie liczba operacji, które były w toku, była w pełnym rozkwicie. Biotechnologia, inżynieria i prawo powinny być bliżej niż kiedykolwiek. To właśnie oni traktują XIV Sympozjum Biomedycyny, Etyki i Praw Człowieka W ten czwartek odbył się na Wydziale Lekarskim, a także zorganizowany przez Instytut Etyki Klinicznej im. Francisco Vallesa i Fundację Asisa. „Toaleta XXI wieku powinna być Rozwiąż problemy nowego pacjentapowiedział Fernando Bandres, profesor medycyny sądowej na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (UCM) i prezes Fundacji Technologii i Zdrowia.

„Pojęcie Pracuj w duchu zespołowym i bądź multidyscyplinarny To fakt i powinien być czymś więcej w dzisiejszym systemie opieki zdrowotnej”.

Ze swojej strony adwokat Sarah Bandres podniosła ideę, że konieczne jest współistnienie społeczeństwa z „nadawaniem prawnego znaczenia temu, co robimy, a czego nie robimy”. „Ten Prawo i medycyna muszą współistnieć Zaznaczył, że przed sądami stoją również profesjonaliści. Doszedł do wniosku, że można się tym zająć zgodnie z prawem”.

Z drugiej strony, Benjamin Herreros, dyrektor Instytutu Etyki Klinicznej im. Powinien być „wysoce wyspecjalizowany” Musi znać i łączyć różne dziedziny medycyny. „Ten Adaptacyjność i plastyczność Musisz być w nich – zidentyfikował.

Pracownik służby zdrowia podczas Covid-19

Herreros również skorzystał z okazji, aby zgłosić roszczenie Opieka potrzebna zarówno służbie zdrowia, jak i profesjonalistom. „Jeśli nie traktujemy ich dobrze, męczą się i wypalają. A podczas tej pandemii zaobserwowano, że nie ma kierownictwa, które mogłoby zająć się profesjonalistami” – powiedział.

Jeśli chodzi o studentów medycyny, Bandres zauważył, że powinni Talent i umiejętność uczenia się. Zaznaczył, że „muszą być transparentni, dzielić się wiedzą, umieć pracować w zespole i rozmyślać etycznie”, zwłaszcza teraz, gdy medycyna jest „predykcyjna”. Zostało to omówione w Stół dyskusyjny „Przyszłość zawodów medycznych””.

Podobnie w tym przypadku inne tematy takie jak: Humanizowanie opieki zdrowotnej i sojusz na rzecz postępu medycyny i inżynierii biomedycznej.

Prezentacja XIV sympozjum biomedycyny, etyki i praw człowieka.

Chociaż może zawierać oświadczenia, oświadczenia lub notatki z placówek służby zdrowia lub specjalistów, informacje zawarte w pismach medycznych są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy konsultację z czytelnikiem we wszelkich kwestiach związanych ze zdrowiem z pracownikiem służby zdrowia.

READ  Otyłość w Meksyku: 25% populacji ma prawidłową wagę