25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poznaj rosyjskiego kosmonautę podróżującego do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na pokładzie Dragon Crew SpaceX (ZDJĘCIA)

Wysłano:

9 grudnia 2021 23:57 GMT

Szef Rosyjskiej Agencji Kosmicznej poinformował o planach uzgodnionych z NASA.

Rosyjska kosmonauta Anna Kikina wystartuje w przyszłym roku na Międzynarodową Stację Kosmiczną jako członek załogi statku kosmicznego. załoga smoka, zbudowany przez SpaceX, wspomniał szef rosyjskiej firmy kosmicznej Roscosmos, Dmitrij Rogozin.

„Anna Kekina poleci na Międzynarodową Stację Kosmiczną jesienią 2022 r. w ramach lotów Roscosmos-NASA oraz jako część amerykańskiej załogi komercyjnego statku kosmicznego” – napisał Rogozin w tweecie.

Podobnie astronauta NASA zostanie włączony do załogi statku kosmicznego kierowanego. Sojuz MSPowiedział starszy urzędnik, nie podając daty lotu ani tożsamości członków załogi.

Kekina, 37 lat, ona jedyna kobieta który jest częścią zespołu astronautów Roscosmos, do którego dołączył w 2012 roku.

Kosmonauta, który nie ma jeszcze historii lotów kosmicznych, ale prowadził programy szkoleniowe i wspólny rosyjsko-amerykański eksperyment Syriusz Symulacja misji kosmicznych, służyła inspiracja – inspiracja O nowy model lalki Barbie, w ramach kampanii „Możesz być kim chcesz”.

W przededniu 60-lecia lotnictwa Jurij Gagarin, który stał się 12 kwietnia 1961 r. pierwszy człowiek W Space marka Barbie przypomniała, że ​​każde marzenie może się spełnić.

Barbie wygląda jak Anna i jest dostępna w dwóch wariantach: jedna w kombinezonie treningowym, a druga w rosyjskim kombinezonie do nurkowania Orlan.

READ  Rzadki agresywny mięsak wykryty w żyle odpiszczelowej u Portorykańczyka