3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pożegnanie „VLA”: po utracie wyłączności na rzecz Televisy gospodarz dołącza do „Hoy” i zalewa się łzami

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Po utracie pliku umowa na wyłączność zatrudnienie Telewiza W 2016 roku była w Azteca TVKierowca wybuchnął płaczem w środku Dzisiejszy program Rano po wejściu otrzymał mocne wieści chodź radość.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Aktorka stwierdziła, że ​​poczuła się zraniona na początku swojego treningu tanecznego do reality show Tańczące gwiazdy dzisiaj i jego partner Tony Garza Nie rozumiałem dlaczego, dopóki nie wyjaśniłem.

Musiałem mu powiedzieć: „Przestań.. Pozwolisz mi mówić?” Akt zgonu, aby uwzględnić koszty zgonu.

Jest aktorka i gospodarz, który był na forum chodź radośćI załamuje się płaczem Musi zobaczyć swojego ojca, który cierpi Choroba Alzheimera:

Poczułam, że muszę zobaczyć się z tatą, skoro wzięłam udział w konkursie, nie mogłam pojechać do Tuxpan, muszę przytulić tatę – powiedziała szlochając.

Potem byli szczęśliwi i zaczęli masowe show po tym, jak ten sam aktor wybuchnął płaczem, poświęcając mu taniec zmarła matka.

Sugey, który miał 22 lata temu w Telewiza I przytył kilka kilogramów, przeciwko którym protestował w sieciach, a tydzień temu zdradził, że jak wrócił później do telewizji Różne awarie funkcjonalne To sprawiło, że chciała iść dalej.

Sędziowie wzięli pod uwagę ich wspaniałą pracę jako małżeństwa i powiedzieli:

Jestem w szoku… i smutek tańczy… Wciąż jestem wzruszony, dziękuję.” Andrea Legarreta.

Pozostali sędziowie zgodzili się i powiedzieli: „Są jedną z niewielu par, które naprawdę wyróżniają się na parkiecie… Ciągle podejmują ryzyko, radzą sobie bardzo dobrze” – dodał. Latynoski kochanek.

grzeczna lolita, powiedział „Żelazny Sędzia”: „Chcę pogratulować ludziom w kostiumach, ponieważ idealnie pasują do tego, co będą tańczyć. Spotkanie w trasie nie sądzę, że to był przypadek, zdecydowanie potrzebowali być razem, aby osiągnąć magię. Co oni robią.

READ  Zdjęcia | Sandra Itzel, żona „Caby” Pereza, przyciągnęła całą uwagę podczas rozdania nagród Radia

Lolita powiedziała im, że zrobili wszystko „tak pięknie”, a także zażądała, aby wyglądały dobrze, ponieważ to, co robią, „zasługuje na Las Estrellas Belan en Hoi”.

Sędziowie przyznali mu 29 punktów na 30, co jest doskonałą oceną, która z pewnością utrzyma ich w konkursie.

Źródło: Programa Hoy y Venga la Alegría Kanał YouTube