29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powrót do podstaw? Jak wrócić do ćwiczeń po okresie odpoczynku?

Kobieta poprawia mięśnie pośladków za pomocą kopnięć. Zdjęcie: Getty Images

Skoncentruj się na uczuciach, a nie na wynikach

„Kiedy wrócisz, to jest klucz Skupiasz się wewnętrznie na ćwiczeniach. Naucz się patrzeć do wewnątrz i skup się na odczuciach ćwiczenia — jak się czujesz w porównaniu z tym, jak czułeś się wcześniej — i doceń, że musisz podjąć świadomy wysiłek, aby zmniejszyć objętość i intensywność na rzecz spójności. Jeśli wpadniesz w pułapkę skupienia się na zewnątrz – porównując swoją rutynę teraz z tym, co robiłeś wcześniej lub, co gorsza, z tym, co robią inni wokół ciebie – możesz wpaść w pułapkę zbyt szybkiego przyspieszania i wtedy będziesz potrzebować kolejnej przerwy. ”.

Postaw na proste ruchy

„Dla moich klientów zmniejszam złożoność ćwiczeń i włączam wielostawowe wersje „złożone”, które mogą oferować znacznie większą wydajność niż bardziej szczegółowe typy. Przykładami ruchów złożonych są przysiady, zawiasy, pompki, podciąganie i wypady, aby tworzyły jak najwięcej punktów kontaktu.Zewnętrzne elementy ciała, co oznacza, że ​​potrzebujemy mniej umiejętności motorycznych (takich jak koordynacja), aby je ukończyć, abyśmy mogli skupić się na odbudowie obciążenia pracą.

Dobry przykład szkolenia Wróć do ćwiczenia w następujący sposób:

Przysiad: przysiad w kubku (użyj ławki), trzy serie po osiem

Zawias: docisk biodrowy, trzy zestawy po 10

Push-up: pompki (ręce na ławce), trzy serie po osiem

Remis: Remo TRX, trzy zestawy po 10

Wykrok: przysiad dzielony, trzy serie ósemek na każdą nogę

„Spróbuj odtworzyć rutynę ćwiczeń całego ciała, taką jak ta trzy razy w tygodniu. Uzupełnij ją ćwiczeniami cardio o niskiej intensywności, podczas których powinieneś być w stanie mówić. Zwiększaj 10% tygodniowo, aż osiągniesz stary poziom, a następnie zacznij dodawać bardziej złożone ćwiczenia.

Artykuł został pierwotnie opublikowany przez Vogue UK, vogue.uk.co

READ  240 dni w samotności: SIRIUS-21, projekt symulacyjny wyprawy na Księżyc rozpoczyna się w Moskwie