22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powołali nowego Dyrektora Kliniki Medycyny Rodzinnej ISSSTE – El Sudcaliforniano

Dr Nestor Antonio Giraldo Flores, absolwent chirurga na Uniwersytecie Xochicalco w kampusie Ensenada, ukończył specjalizację z ortopedii na Narodowym Uniwersytecie Autonomicznym Meksyku (UNAM), a obecnie studiuje doktorat z zarządzania w instytucjach opieki zdrowotnej na Centro de Postgraduate stan Meksyk, kampus Mexico City, jest nowym dyrektorem Kliniki Medycyny Rodzinnej ISSSTE La Paz, zlokalizowanej w Nicolás Bravo i Avenida México, w tej stolicy.

Nowy dyrektor został wybrany w drodze zaproszenia skierowanego do pracowników służby zdrowia z różnych dyscyplin, nie tylko z dziedziny medycyny, i pojawiły się doniesienia, że ​​na to wezwanie odpowiedzieli chemicy, jeden z pracy socjalnej, a drugi z pielęgniarstwa.

Dzięki temu procesowi, którego kulminacją jest mianowanie dr. Ramiro Lopeza Elizalde, dyrektora ds. regulacji zdrowia w ISSSTE, na dr. Nestora Antonio Giraldo Floresa, Instytut nadal promuje ciągłe doskonalenie i interdyscyplinarną pracę za zasługi.

Zapisz się tutaj do cyfrowego wydania El Sudcaliforniano

1 września zastępca medyczny dr Martha Judith Vázquez Campos przedstawiła nowego dyrektora personelu Kliniki Medycyny Rodzinnej w La Paz.

READ  Zdrowie i dobre samopoczucie w pracy zwiększa swoją rolę w strategiach zrównoważonego rozwoju spółek publicznych