29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powód, dla którego Larcamon i Ortiz nie podali sobie ręki w Puebla przeciwko Ameryce

Nicolas Larcamon / Fernando Ortiz

Mecz Puebla z Ameryką nie zawiódł żadnego ze swoich fanów. Byliśmy obecni w drugim meczu w ćwierćfinale i wynik zakończył się kolejnym remisem. Fernando Aristegeta i Sebastian Caceres strzelili bramki dla swojego zespołu w żywym i pełnym emocji meczu.

Więcej nowości z Puebla:

Alerkabuy, który przykuł uwagę Ameryki, według Luisa Garcii, Les Reyes

Spór o sędziego nie trwał długo, ponieważ w ramach bramki gości konieczne było spalenie Bruno Valdesa za udział w grze bramkowej. Wśród analityków VAR uznali cel za dobry, ponieważ uznali, że Guarani nie ingerował w grę, która została uznana za nie na miejscu.

Wracając do kwestii partii, musimy zwrócić uwagę na pierwszą konfrontację między Nicolasem Larcamonem a Fernando Ortizem. Historia między tymi dwoma trenerami jest pośrednia, ponieważ Larcamón wydawał się być nowym DT Águilas, ale po dobrym zamknięciu Ortiza z Ameryką i niestabilnym zamknięciu Larcamóna, Ameryka zdecydowała się wybrać tymczasowe DT, według Davida Medrano.

Nie podał ręki Nicholasowi Larcamonowi i Fernando Ortiz

W meczach piłki nożnej pomiędzy rywalizującymi trenerami zawsze następuje przyjacielskie powitanie. W tym przypadku dwaj dyrektorzy techniczni nie podali sobie rąk, a przynajmniej nie było tego widać w transmisji. Chociaż dokładny powód nieoddawania tradycyjnego pozdrowienia nie jest znany, prawdopodobnie będziemy wiedzieć, czy jest to kwestia protokołów terenowych, czy nie.

Więcej nowości z Puebla:

Larcamón odpowiada Reinoso po tym, jak powiedział, że nie jest DT dla Ameryki

READ  Cruz Azul Jersey: Wyciekło więcej szczegółów