3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powód, dla którego „El Chavo del 8” nie ma rodziców

napisałem w Sławni ludzie The

Roberto Gomez Bolanos Wpadł na świetny pomysł na stworzenie zupełnie wyjątkowej, inspirującej i wzruszającej postaci:”Chavo 8″. Historia ośmiolatka, który mieszka w beczce w sąsiedztwie, porusza nawet najtrudniejsze.

Nie ma rodziny, jest biedny i tęskni za zabawkami sąsiadów i jedzeniem z domu. Uwielbia kanapki z wieprzowiną, jest bezpretensjonalny, wesoły i wspiera mieszkańców okolicy. To skomplikowane życie, ponieważ nie obchodzi swoich urodzin, nie obchodzi ich z najbliższymi, a za każdym razem, gdy popełni błąd, jest oflagowywany i uderzany.

Nigdy nie stracił swojej niewinności. twój twórca, Roberto Gomez Bolaños, który zagrał także jego rolę w przebojowym serialu telewizyjnym, w swojej książce „El Diario del Chavo del Ocho” opublikował historię swojej rodziny i prawdziwy powód, dla którego został sierotą.

Dlaczego „El Chavo del Ocho” jest sierotą?

znaczek „zobacz ósemkę„Nie znał swojego ojca i niewiele pamiętał, jak matka zostawiała go pod opieką kogoś innego, bo musiała iść do pracy. Zmęczona wracała do domu, nie zdając sobie sprawy, że zostało mu żadne dziecko, czasami wracała i zostawiła swojego prawdziwego syna w zakładzie… Aż pewnej nocy przestała go szukać.

Tak minął dzień, dwa miesiące, miesiące, lata i nigdy więcej o nim nie słyszano. Ostatecznie „El Chavo” trafił do sierocińca. Miał nazwisko, które niewiele osób zna: Rodolfo Pietro Filiberto Raffaello Guglielmi.

W miejscu doznał przemocy ze strony pani Martiny, opiekunek, które nie chciały mieć dzieci. Od najmłodszych lat zdawał sobie sprawę, że jest sam i musi iść naprzód o własnych siłach. Zebrała swoją grupę, która również była nią zmęczona, a oni skonfrontowali się z nią i powiedzieli jej, że odejdą, jeśli nie przestanie ich maltretować.

Zagrożenie nie poszło tak, jak oczekiwały dzieci. Otworzył drzwi i powiedział mu, że jeśli chce iść, a „El Chavo” się nie waha, to odejdzie. Szedł przez kilka dni z nielicznymi rzeczami przywiązanymi między kawałkiem materiału do kija, Nawet próbując szukać schronienia przed burzą, znalazłem okolicę. Ten moment pojawia się w serialu, kiedy „La Chilindrina” i jej ojciec Don Ramon pokazują jej stare zdjęcia i opowiadają o jej przybyciu do sąsiedztwa w obszernych szortach z szelkami, pasiastej koszuli i czapce z kapturem.

READ  Oddaj mu pieniądze i pozwól mu odejść

Był tak głodny, opowiada w odcinku, że Don Ramon dał mu placek z szynką i parę butów, których nigdy nie zdjął. Właśnie przyjechał, mieszkał w mieszkaniu numer 8, gdzie został adoptowany przez staruszkę, która przypominała mu wnuka, ale kobieta zmarła później, nie miał pieniędzy na opłacenie czynszu i zamieszkał w beczce na dziedziniec.

Obejrzyj film „El Chavo del 8”