26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Powiadomienie o przyjacielu”; Młody mężczyzna odkrywa, że ​​jego przyjaciel oszukuje, gdy rejestruje się w TikTok

ten portale społecznościowe Stał się narzędziem dla użytkowników i zwykłych obywateli do potępiania niesprawiedliwości, wskazywania incydentów, dzielenia się wzruszającymi chwilami i uwidaczniania ludzi.

Dzięki rozwojowi tego rodzaju platformy i jego użytkowników jest to, że na co dzień spotyka się między wiadomościami i rozrywką treści, w których ceni się mężczyzn i kobiety Domniemani niewierni.

Młody mężczyzna odkrywa swojego zdradzieckiego przyjaciela podczas rejestracji w TikTok

Takich przykładów jest wiele, jednak ostatnio stały się bardzo popularne TIK TokPrzypadek młodej kobiety, która zauważyła, że ​​jej chłopak ją zdradza, gdy nagrywał klip na platformę krótkie filmy.

Dziewczyna z Wielkiej Brytanii wykonywała reżyserię”Bing BongWedług lustra. Wszystko wydawało się w porządku, dopóki jednym ruchem kamery nie zobaczył, jak kobieta pieści twarz swojego chłopaka i całuje go w policzek.

Młoda kobieta była zaskoczona tym, co działo się za jej plecami.

Młoda kobieta przesłała wideo do TIK Tok Z opisem „Kiedy dowiadujesz się, że twój przyjaciel cię zdradza podczas robienia TIK Tok. publikuj szybko stał się wirusowy, tak bardzo, że do tej pory ma ponad 400 000 „lajków” i więcej niż 3 miliony wyświetleń.

@ gh0bbs. Żadne dziewczyny nie ucierpiały podczas tego procesu #Bing Bong #fyp #guberon #złapany #Kochanek #oszukiwanie oryginalny dźwięk – sara

Zdrada wywołuje reakcje na TikTok

Chociaż krótki ma wiele komunikatów wsparcia dla użytkownika @ gh0bbs.Jest też kilku traderów, którzy wskazują, że uważają klip za prawdziwy.

„Nie wydaje mi się, żeby to było prawdziwe”; Wśród reakcji „To najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem”, „Mam nadzieję, że już z tym skończyłeś”, „Zasługujesz na lepsze”.

Przeczytaj także: Możesz więc umieścić hasło na czatach WhatsApp

Otrzymuj Weekend Powitalny w każdy piątek, nasz biuletyn zawiera najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Rejestracja tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/mi-cuenta

READ  Mały ukraiński dron, który niepokoi Putina