2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Potężne przesłanie Miguela Herrery dla Santiago Solari za jego utratę Concachambona

Piogo Herrera przypomniał Santiago Solari o wymaganiach dotyczących tytułu dla amerykańskich trenerów (fot. Cuartoscuro/EFE)

America’s Eagles przegapiły ważną okazję Być ukoronowanym, mimo że jest uważany za ulubioną drużynę. Pokonać Santiago Solari Przeciwko Riadosowi de Monterrey postawił go w oku krytyki za poziom gry prezentowany przez jego zespół, a także Nie spełnia oczekiwań fanów. nawet w, Miguel Herrera Wysłał mu mocną wiadomość o swoim doświadczeniu jako trenera w Coapa.

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej pojedynek, jaki zmierzy się Tigres z Autonomicznego Uniwersytetu Nuevo Leon z Chivasem z Club Deportivo Guadalajara, sternika zapytano o rolę Ameryki. W związku z tym podkreślił, że W Coapa nie ma sensu bycie kapitanem i wygrywanie meczów, jeśli nie jesteś w stanie zdobyć spornych tytułów..

Powiedziałem im, zanim zacząłem. Są drużyny, które chcą, abyś wygrał, a Ameryka jest jedną z nich. Możesz robić świetne turnieje. Na dziesięć turniejów dotarłem do dziewięciu półfinałów i czterech w finałach, ale pierwszy, który dotarł do ćwierćfinału, wyrzucił mnie; Zdobyłem 32 punkty. Są bardzo wymagające zespoły, do których bez wątpienia należy Ameryka. Pytają o pseudonimy. Robił bardzo ważne rzeczy, grał dobrze, ale niczego nie wygrał i wszyscy go kochali. Podkreślił, że jeśli nic nie wygrasz, nic się nie stanie.”

Modus operandi Club America podczas finału był mocno kwestionowany (fot. Jorge Mendoza / REUTERS)
Modus operandi Club America podczas finału był mocno kwestionowany (fot. Jorge Mendoza / REUTERS)

Dwa wypady z ławki Miguela Herrery sprawiły, że Azulcrimas miał dobry gust na tytuły, które zdobył. Po tym, jak drużyna przeszła kryzys w mistrzostwach od 2005 roku, Ten wesz Udało im się ponownie zorganizować drużynę i poprowadzić ją do bolesnego tytułu, który zdobyli w turnieju Clausura 2013 Przeciw Cruz Azul na Estadio Azteca

Chociaż nie wygrał wszystkiego, z czym rywalizował, Jego dobry występ poprawił rekord zespołu i uczynił go trenerem reprezentacji Meksyku Podczas Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii, a następnie w 2017 powrócił do drużyny i poczynił największe postępy w wygrywaniu. Od tego czasu Wygrał Apertura . 2018, także Puchar Mikołaja MX 2019 I Puchar Mistrzów przeciwko jego obecnej drużynie.

READ  Mecze dnia: Lane vs America NA ŻYWO: transmisja online z 7. dnia meczu w Apertura 2021

Ze swojej strony, po dołączeniu na początku 2020 roku, Santiago Solari przejął ster i wypracował sobie drogę do finału Ligi Mistrzów CONCACAF. Jego tajne i skuteczne zwycięstwa uczyniły go faworytem do zdobycia tytułu i powtórzenia swojego udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata. Chociaż błąd w działaniu jego sprzętu wykluczył go z możliwości.

Santiago Solari jest zobowiązany do zdobycia tytułu ligowego (Zdjęcie: Twitter / @TheChampions)
Santiago Solari jest zobowiązany do zdobycia tytułu ligowego (Zdjęcie: Twitter / @TheChampions)

z Nie powiodło się w Concachampions, dodał już dwa czempionaty bez możliwości podniesienia tytułu, Bo podczas Guard1anes 2021 został wyeliminowany przez Tuzos de Pachuca w ćwierćfinale. tą drogą Sternik jest prawie zmuszony do wykazania się, wygrywając 2021 Grita México Apertura, w którym zagrał w celu zabezpieczenia przepustki do ligi, a także generalnego przywództwa na regularnym etapie.

SłonecznyWedług dyrektora sportowego Santiago Bañosa,, przeznaczony do zdobycia tytułu CONCACAF. Była jego Emilio Azcarraga kto to zdecydował. „Pod koniec meczu Tygrysek pogratulował mi i powiedział, że Dobrze, że naprawdę zdobyliśmy doskonałe przywództwo, ale w czwartek mieliśmy ważną datę i oczywiście to, czego chce, to podniesienie tytułu CONCACAF., ogłosił Fox Sports Microphones.

W końcu Club América będzie musiał szybko przezwyciężyć niepowodzenie i skupić się na jedynym turnieju, który jeszcze nie został rozegrany. Tak przyznał David Fittelson, który powiedział „Ameryka obudziła się zmuszona do wygrania ligi. To jedyna rzecz, która im została”, za pośrednictwem zweryfikowanego konta na Twitterze.

Czytaj: