24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Poświęć mi wiadomość”: Carlos Sainz przyznał się do swojego związku z innym kierowcą Red Bulla

„Poświęć mi wiadomość”: Carlos Sainz przyznał się do swojego związku z innym kierowcą Red Bulla

Jedną z wiadomości prowadzących do rozpoczęcia letniej przerwy w sportach motorowych było potwierdzenie przejścia na emeryturę Sebastiana Vettela. Czterokrotny mistrz świata potwierdził, że nie będzie kontynuował gry w siatce w przyszłym sezonie. W tym sensie anegdota Carlos SainzUtworzony przez zespół, w którym niemiecki kierowca osiągnął chwałę.

Vettel był bohaterem narracji o dominacji, która trwała od 2010 do 2014 roku w Formule 1. Zanim odszedł z Red Bulla, Carlos Sainz Był pilotem testowym. To było tak Pilot z Madrytu Przypomniał sobie epizod, który naznaczył jego pogląd na niemieckiego multimistrza.

Vettel ma 53 zwycięstwa w Formule 1

Carlos Sainz Jest obecnym kierowcą Ferrari i zajmuje piąte miejsce w Mistrzostwach Świata Kierowców. Ponadto odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 1 podczas ostatniego Grand Prix Wielkiej Brytanii. W ten sposób hiszpański pilot ujawnił opowieść, którą przesłał mu Sebastian Vettel.