5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Portugalia – Serbia (1-2): gole | Wyślij Cristiano Ronaldo na play-off

W grze pełnej napięcia wybierany jest . Serbia Podbij swój bilet do Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, po dramatycznym zwycięstwie 2:1 nad reprezentacją narodową Portugalia, który będzie musiał poszukać swojego biletu na eliminacje do Mistrzostw Świata.

Portugalczykom dzieliły sekundy od przejścia od razu do GlobalizmJednak w środku już pod koniec 90 minut goście odnaleźli bramkę, którą zdobyli trzy punkty i prowadzili pierwszego seta. Kwalifikacje UEFA.

Na początku wszystko było zabawne dla mieszkańców, ponieważ Renato Sanchez Nagranie rozpoczęło się, gdy zegar nie osiągnął drugiej minuty. Błąd w odejściu serbskiej defensywy otworzył miejscowej drużynie drogę do przodu na tablicy wyników.

Wydawało się, że będzie to spokojny dzień dla tych, którym przewodzi Fernando Santosaale wina łucznika Roy Patricio W 33. minucie Serbom pozwolono wyrównać wynik, gdy Portugalia Kontrolował grę.

łucznik Rzym Nie mogę utrzymać piłki po strzale z Dusan Tadić. Chociaż przybył na czas, aby uratować piłkę, wyślizgnęła mu się z rąk i wylądowała w jego bramce.

Bałkany z powrotem

W części uzupełniającej Serbia W poszukiwaniu zwycięskiego gola poszedł w ofensywie, a miejscowi starali się zakończyć pojedynek na kontrataki, co nie zadziałało na niego, gdyż mieli mniej niebezpiecznych przylotów niż w pierwszej połowie.

Gdy 90 minut dobiegło końca, w krzyżu na prawym skrzydle TadićReprezentacja Serbii zdobyła zwycięskiego gola po minucie głową z Aleksander MitrowiczKto wprowadził zmianę do drugiej części.

Chociaż zostało dodanych pięć minut, czas nie jest już dostępny dla Portugalczyków, którzy w powtórce będą musieli znaleźć swoje miejsce w kolejnym mundialu, w takim stanie, w jakim się znajdują. Szwecja, Szwajcaria, Finlandia, Walia, Szkocja, Turcja, Rosja, Polska, Macedonia Północna.

READ  Checo Pérez zrywa z Mickiem Schumacherem po katastrofie lotniczej i nazywa go idiotą