3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pomóż stworzyć lek, który może uratować Rory’ego dzięki temu testowi

Pomóż stworzyć lek, który może uratować Rory’ego dzięki temu testowi

Minęło sporo czasu, odkąd zachęcałam ich do tworzenia „gra interaktywna” przez co zabawiać czytelników. Od kilku dni zastanawiałem się nad pomysłem powrotu na tę dziedzinę z kilkoma ciekawymi testami, a potem przyszło mi do głowy, aby zrobić to w dr StoneOstatnio otrzymane anime Wspaniały odcinek ryuusui.

Twórczość Riichiro Inagaki i Boichi zawsze była wyróżniana Dostarczanie wiedzy młodemu odbiorcy przez różne Eksperymenty i badania stylu Shounen. W tej małej grze również próbowałem to wykorzystać. Czy potrafisz odpowiedzieć na wszystko poprawnie i stworzyć lekarstwo, które mogłoby uratować życie Rory’ego w Dr. Stone?

Uratuj Rory’ego, robiąc antybiotyk w stylu doktora Stone’a!

Przed rozpoczęciem:

  • Nawet jeśli ci się nie uda, możesz ponownie podjąć wyzwanie Tyle razy, ile chcesz (zaczynając od początku, tak).✅
  • Aha, i ponownie złożyć Test, musisz odświeżyć stronę
  • Podziel się quizem Dr Stone i skomentuj swój wybór!
  • Wskaż, czy chcesz, żebym zrobił więcej testów tego typu, ale z innymi anime.

Cóż, udało ci się uratować biedną Rory? Jestem pewien, że tak, inaczej Chrome zemści się na tobie w najostrzejszy możliwy sposób (heh). W każdym przypadku Nie wiem na pewno, czy ten test jest zbyt skomplikowany Albo wręcz przeciwnie, jest dostępny dla wszystkich. Chciałbym poznać Twoją opinięA jeśli chcesz więcej, zostawiam ci listę z bardziej interaktywnymi grami.

Inne ciekawe testy dotyczące animacji

READ  Dieta planetarna to nowy trend, który wstrząsa branżą spożywczą