30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polski zawodnik Maciej Rybus, który zdecydował się zagrać w Rosji, ominie mundial na prośbę rządu – Live

Macieja RybusaZawodnik rywalizującej reprezentacji Polski Argentyna W środku Katar 2022Rosyjski Spartak w swoim kraju wzbudza spore kontrowersje, odkąd zdecydował się przedłużyć kontrakt z Moskwą.

W marcu br. Polska Miał zagrać w pierwszych play-offach mistrzostw świata z Rosją, ale po tym, jak FIFA zdyskwalifikowała gospodarzy 2018 ze wszystkich meczów międzynarodowych, zdecydował się bezpośrednio przeciwko Szwecji, drugiemu zwycięzcy drabinki.

29 tego miesiąca zwycięstwo 2:0 nad Skandynawami na Stadionie Śląskim w Krakowie przypieczętowało nową przygodę Polski na mundialu.

Angel Korea i Ribus mogą spotkać się ponownie w Katarze. Zdjęcie EFE

W tym czasie obrońca Rybus rozgrywał swoje ostatnie mecze w lokomotywie Moskwa w ramach uruchomionej ponownie po zawieszeniu z powodu wojny rosyjskiej Superligi.

W lipcu 2017 Rybus podpisał kontrakt z rosyjską drużyną z francuskiego Lyonu.

W wieku poniżej 23 lat i zgodnie z zasadami FIFA, piłkarz w tym wieku lub starszy może swobodnie negocjować swój nowy związek z innym klubem, za darmo, na sześć miesięcy przed końcem.

Po otwarciu księgi wymiany w Europie i prawie cztery miesiące po rosyjskiej inwazji na Ukrainę gracz Postanowił iść pod falę Kazitka na mecz Rosji i podpisał kontrakt z inną drużyną Moskwy.

„Z przyjemnością informujemy, że polski międzynarodowy masażysta Ribus podpisał bezpłatną wymianę! 32-latek dołącza do nas na 2 letni kontrakt. Witaj Masaże!”, zamieścił w czerwcu Spartak na swoich portalach społecznościowych. 11.

Natychmiast prawdziwy Fala krytyczna Uwolniony w jego imieniu.

Prezydent RP, Andrzej DudaSprawa odnosi się do czystego combo, ale pozostawia wiadomość między wierszami, jak dokładne podanie.

„CKażdy osądza sprawę we własnym sumieniu. W końcu ten człowiek wie, jaka jest sytuacja. To jest ich decyzja i decyzja trenerów PZPN i reprezentacji – powiedział.

Jednak prezes PZPN Cesare Culesa zaznaczył, że trener będzie decydował, kto zostanie zaproszony, a kto nie.

READ  Parlament Europejski potępia Komisję w sądzie za to, że nie obcina środków dla krajów takich jak Polska czy Węgry

Polak zadebiutował w Lidze Narodów 1 czerwca i Rybus nie pojawił się na żadnym zaproszeniu, choć nie brał udziału w decydujących meczach eliminacji przed potwierdzeniem kontynuacji w rosyjskiej piłce.

Jednak urzędnikiem, który najostrzej skomentował sytuację, był minister spraw zagranicznych Marcin Presidax, który poprosił, aby nie występował już w reprezentacji.

Menadżer piłkarza Marius Bikarski poszedł na rozdroże i przypomniał sobie Rybus poślubił Rosjankę, a ich dzieci chodzą do szkoły w stolicy Rosji..

Kamil Portnisuk, Minister Sportu Polska Na swoim koncie na Twitterze napisał: „Wybrał 'pieniądze i spokój w domu’ zamiast szacunku i możliwości gry dla reprezentacji w Polsce. No cóż. Tym wyborem ideologii powinien zarządzać technik poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Polacy wystąpią na mundialu z Meksykiem w środę 22 listopada w Katarze, gdzie 26. zmierzą się z Arabią Saudyjską i potwierdzą, czy po starciu z Argentyną 30. będą w 16. kolejce. .

DB