30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polski dziennikarz krytykuje Meksyk i zwraca uwagę, że Polska nie będzie miała problemu z El Tri

Tomasz Moczerniuk zaznaczył, że El Tri „nie ma serca” i uważa, że ​​Chicharito powinien wrócić do kadry narodowej.

Polski dziennikarz Dundee El Dri dał do zrozumienia, że ​​Polska „nie będzie miała problemów” na mundialu.

Za pomocą: Fernando Vasquez

Dodaj nas do swojego ekranu głównego, aby ułatwić i przyspieszyć odwiedzanie nas

polski dziennikarz Tomasz Moczerniuk Krytykowany Meksykańska drużyna A Tri nie waha się, aby upewnić się, że nie stanowi to problemu

Polska w Katarze Mistrzostwa Świata 2022

.

W rozmowie z TUDN, polski Presklad, mieszkający w USA, wskazał, że to Polak pracujący dla Sportowego był tym, który prowadził. Gerardo Martino Nie mają przywódcy ani serca.

„Myślę, że nie ma odważnego zawodnika, który mógłby wziąć na siebie odpowiedzialność, żadnego kapitana, żadnego szefa na boisku, to wstyd. Chciałem wcześniej zobaczyć Meksyk, myślę, że ma wiele cech, siły i serca, teraz myślę, że ma bez serca, to wstyd dla Meksyku, ale dobrze dla Polski. „Jeśli grają w ten sposób, nie mamy problemu z wygraną” – powiedział.

Mecz między Meksykiem a Ekwadorem na Soldier Field

.

Moczerniuk powiedział, że Meksyk jest najsłabszym przeciwnikiem w grupie C, choć Polska będzie miała więcej problemów. Arabia Saudyjska.

„Oczywiście (Meksyk jest najsłabszym rywalem), widziałem mecze z Gwatemalą, Nigerią, Urugwajem i nie ma tu dobrej jakości, nie ma czasu, zostało jeszcze pięć miesięcy, wciąż jest mniej, nie ma substytutów przeciwko Gwatemali. Młodzi ludzie grają , nie mają serca.”

Na koniec zwrócił uwagę, że byłoby dobrze, gdyby meksykańska drużyna narodowa miała takiego zawodnika jak Javier „Chicharito” Hernández, który obecnie jest z LA Galaxy w MLS.

„Oczywiście (Chicharito w reprezentacji), nie ma pytań, nie ma powodu, dla którego nie ma go w tej drużynie, jest zawodnikiem, który wie, jak strzelić bramkę, jak umieścić piłkę w bramce, jego umiejętność znalezienia miejsca w okolicy”.